acem2019delhi.com

Yıldızlı Hikayeler

Responsive image
Zorlu bir kış günü başlayan hayatım sanki o günün mayalamasıyla hep zor geçti.Liseye kadar devam ettirebildiğim eğitim hayatım üniversiteye gideceğim sırada MS (multiplskleroz) olarak anılan bir tür sinir sistemi hastalığına yakalanmamla yatağa bağlı hale geldi.Zaman zaman gelen ataklarla mücadele etmek temel meşguliyetim oldu.Vazgeçmeden, pes etmeden, kendime acımadan hayatımın sahibi olmaya karar verdiğimde Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde okuyordum.O dönemde iç sesime kulak verdim ve çocuk hikâyeleri yazmaya başladım.Birkaç dergide ve Afacan Çocuk Sitesi’nde hikâyelerimin yayınlanması bana moral olurken çevreden gelen olumlu eleştirilerle bu hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdim.Ve işte karşınızdayım! (Yıldız Sert)
YAYIN TARİHİ:
2020-01-04
DOSYA BOYUTU:
5,53
ISBN:
6057682178
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yıldız Sert
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yıldızlı Hikayeler PDF

Yıldızlı Hikayeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yıldız Sert. Okuyabilirsin Yıldızlı Hikayeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...da erkek ve kadın var olduğu kabul edilir: Frances Amaterasu İmparator ve Mübarek ... Yıldızlı Hikayeler - Post Yayın - 13,50 TL ... . Nagano bakımı göre, "Beş Yıldızlı Hikayeler" bir "biten ile" hikayesidir demek. O dönemde iç sesime kulak verdim ve çocuk hikâyeleri yazmaya başladım. Yıldızlı Hikayeler 443458 Post Yayın. https://www.kitapsitesi.com/urun/yildizli-hikayeler. Birkaç dergide ve Afacan Çocuk Sitesi'nde hikâyelerimin yayınlanması bana moral olurken çevreden gelen olumlu eleştirilerle bu hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdim. Ve işte karşınızdayım! (Yıldız Sert). Yıldız Sert. Zorlu bir kış günü ... Yıldızlı Hikayeler - Yıldız Sert | kitapyurdu.com ... . Ve işte karşınızdayım! (Yıldız Sert). Yıldız Sert. Zorlu bir kış günü başlayan hayatım sanki o günün mayalamasıyla hep zor geçti. Liseye kadar devam ettirebildiğim eğitim hayatım üniversiteye gideceğim sırada MS (multiplskleroz)... Yıldızlı Hikayeler Yıldız Sert, Post Yayın. Zorlu bir kış günü başlayan hayatım sanki o günün mayalamasıyla hep zor geçti. Liseye kadar devam ettirebildiğim eğitim hayatım üniversiteye... 13.50 TL. Yıldızlı Hikayeler-Post Yayın- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yıldızlı Hikayeler. | 0 yorum | Yorum Yap. ve Afacan Çocuk Sitesi'nde hikâyelerimin yayınlanması bana moral olurken çevreden gelen olumlu eleştirilerle bu hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdim. Yıldız Sert tarafından kaleme alınan Yıldızlı Hikayeler pdf oku isimli 128 sayfadan oluşan kitap; POST YAYINEVİ yayınevinin 21/1/2020 Salı Yıldızlı Hikayeler pdf oku isimli kitabı inceleyebilirsiniz. Yıldızlı Hikayeler kitabına ait tanıtım yazısını okudunuz. Aşağıda yer alan oylama butonunu kullanarak Yıldız Sert Yıldızlı Hikayeler için oylamada bulunabilirsiniz. Kargo dahil en ucuz13,68 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Yıldızlı Hikayeler. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 4 adetSon güncelleme: 33 dakika önce idefix. 13.50 TL. Birkaç dergide ve Afacan Çocuk Sitesi'nde hikâyelerimin yayınlanması bana moral olurken çevreden gelen olumlu eleştirilerle bu hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdim. 13.50 TL. Birkaç dergide ve Afacan Çocuk Sitesi'nde hikâyelerimin yayınlanması bana moral olurken çevreden gelen olumlu eleştirilerle bu hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdim....