acem2019delhi.com

Geceyi Geçerken

Responsive image
Evlerimize sığınmak, kayıtsız olmak korur mu gördüklerimizden, duyduklarımızdan bizi? Duyarlık yarışlarında kimler galip geliyor? Güç vaat eden kahramanları onayladığımızda güçlü olur muyuz? Kendimiz olmaktan korktuğumuzu itiraf edebilir miyiz? Kuyunun dibinde ne var? Anneler tüm kapıları kilitledi mi? Yağmalanmış çocuklar ne hisseder? En büyük babaları kim yarattı? Kabahatler merdiveninin basamakları nesilden nesile nasıl artıyor? Her şey iyiliğimiz için mi?Geceyi Geçerken, bedelini ödemekten korkmadan sorular soranların, her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı."Evlerin puslu gölgelerini, küçük kuşlar yutarken, kırıntılara musallat olmuş bayat adamların dilleri kopuyor.Kaçıncı dakikadayız, bu kaçıncı saat?Bir hışırtı ensemde.Konuşalım, damaklarımız erimeden. Gün bizi doğuruyor işte, vardiyamız bitti. Yırtılmış naylon camlar eriyor. Saçlarım ağaç dallarına dolanıyor. Arkamızda büyük bir orman. Küçük kuşlar büyüyor, bir güvercin oluyor. Kara kanatları çıkıyor ensemden. Güneş açtıkça beyaza dönüyor. Tükeniyor karanlıklar.Hoşgeldin!"
YAYIN TARİHİ:
2020-01-28
DOSYA BOYUTU:
11,51
ISBN:
6052219621
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İlknur Güneylioğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Geceyi Geçerken PDF

Geceyi Geçerken harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İlknur Güneylioğlu. Okuyabilirsin Geceyi Geçerken sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...orular soranların, her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı ... Geceyi Geçerken İlknur Güneylioğlu ... . 13.10 TL. Her şey iyiliğimiz için mi? Geceyi Geçerken, bedelini ödemekten korkmadan sorular soranların, her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı. İlknur Güneylioğlu. Evlerimize sığınmak, kayıtsız olmak korur mu gördüklerimizden, duyduklarımızdan bizi? Duyarlık yarışlarında kimler galip geliyor? Her şey iyiliğimiz için mi? Geceyi Geçerken bedelini ödemekten korkmadan sorular soranların her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı. İlknur Güneylioğlu. Kitap Tanıtımı. Evlerimize sığınmak, kayıtsız olmak ko ... Geceyi Geçerken | bkmkitap.com ... . İlknur Güneylioğlu. Kitap Tanıtımı. Evlerimize sığınmak, kayıtsız olmak korur mu gördüklerimizden, duyduklarımızdan bizi? Duyarlık yarışlarında kimler galip geliyor? Her şey iyiliğimiz için mi? Geceyi Geçerken bedelini ödemekten korkmadan sorular soranların her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı. Her şey iyiliğimiz için mi? Geceyi Geçerken, bedelini ödemekten korkmadan sorular soranların, her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı. 14 TL. Her şey iyiliğimiz için mi? Geceyi Geçerken, bedelini ödemekten korkmadan sorular soranların, her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı. Her şey iyiliğimiz için mi? Geceyi Geçerken bedelini ödemekten korkmadan sorular soranların her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı. Her şey iyiliğimiz için mi? Geceyi Geçerken, bedelini ödemekten korkmadan sorular soranların, her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı. Instagram Profile. Geceyi Geçerken 📖 @geceyigecerken İlknur Güneylioğlu Geceyi Geçerken, D&R ve tüm kitapçılarda...📚 www.etkiyayinevi.com. İlknur Güneylioğlu. Evlerimize sığınmak, kayıtsız olmak korur mu gördüklerimizden, duyduklarımızdan bizi? Duyarlık yarışlarında kimler galip geliyor? Her şey iyiliğimiz için mi? Geceyi Geçerken, bedelini ödemekten korkmadan sorular soranların, her şeye rağmen aydınlığa kavuşma umudu besleyenlerin kitabı. Geç yatanlar bilirler! 1. Geceleri genellikle film/dizi izlendiği için...