acem2019delhi.com

Fırat Kıyısında Tanrı KrallarKommagene'de Yeni Kazılar ve Araştırmalar

Responsive image
Kommagene Krallığı, Roma İmparatorluğu ile Part Krallığı arasında, Fırat’ın batı yakasında MÖ 162 - MS 72 yılları arasında 234 yıl hüküm sürmüş tampon bir devlett. Bugünkü Adıyaman, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerini kapsayan bölgede egemen olan bu krallık, en parlak dönemini MÖ 69-36 yılları arasında Kral Antiokhos I zamanında yaşamıştı. Fırat Kıyısında Tanrı Krallar adlı bu eserde Jörg Wagner’in editörlüğünde, antik Kommagene bölgesinde yapılan yeni kazılar ve araştırmalar üzerine 22 makale yer almaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2019-04-29
DOSYA BOYUTU:
3,67
ISBN:
6053964773
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jörg Wagner
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Fırat Kıyısında Tanrı KrallarKommagene'de Yeni Kazılar ve Araştırmalar PDF

Fırat Kıyısında Tanrı KrallarKommagene'de Yeni Kazılar ve Araştırmalar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jörg Wagner. Okuyabilirsin Fırat Kıyısında Tanrı KrallarKommagene'de Yeni Kazılar ve Araştırmalar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Krallar & Kommagene'de Yeni Kazılar ve Araştırmalar Pdf İndir e-book indir Fırat Kıyısında Tanrı ... Fırat Kıyısında Tanrı Krallar Haberi - Arkeolojik Haber - Arkeoloji... ... ... "Fırat Kıyısında Tanrı KrallarKommagenede Yeni Kazı" için herhangi bir sonuç bulunamadı. Sahaf Feylesof Kitabevi Fırat Kitabevi Fikiradaş Fikitap Fikrim Kitap Filinta Nostalji Firmin Sahaf fixkitap. Sözlük var. Konu Başlığı: Kazılar -- Arkeoloji -- Türkiye -- Adıyaman. Kommagene'de yeni kazılar ve araştırmalar. Author: Wagner, Jörg. ed. 9786053964773. Subject: Kazılar -- Arkeoloji -- Türkiye -- Adıyaman. ...T ... Fırat Kıyısında Tanrı Krallar Kommagene'de Yeni Kazılar ve... ... . Author: Wagner, Jörg. ed. 9786053964773. Subject: Kazılar -- Arkeoloji -- Türkiye -- Adıyaman. ...Tanrı Krallar & Kommagene'de Yeni Kazılar ve Araştırmalar pdf e-book indir Fırat Kıyısında Tanrı Tanrı Krallar & Kommagene'de Yeni Kazılar ve Araştırmalar pdf ebook oku Fırat Kıyısında... Fırat Kıyısında Tanrı Krallar adlı bu eserde Jörg Wagner'in editörlüğünde, antik Kommagene bölgesinde yapılan yeni kazılar ve araştırmalar üzerine 22 makale yer almaktadır. Fırat Kıyısında Tanrı Krallar adlı bu eserde Jörg Wagner'in editörlüğünde, antik Kommagene bölgesinde yapılan yeni kazılar ve araştırmalar üzerine 22 makale yer almaktadır. ...kazılar ve araştırmalar üzerine yazılmış 22 makaleyi bir araya getiren, "Fırat Kıyısında Tanrı Krallar" kitabı, arkeoloji meraklılılarını bölgenin değişken tarih ve kültürünün çeşitli aşamalarına yakınlaştırıyor. Fırat Kıyısında Tanrı Krallar. Ağustos 5, 2019 239 0. hüküm süren Kommagene Krallığı'na ilişkin yeni kazılar ve araştırmalar üzerine yazılmış 22 makaleyi bir araya getiren, "Fırat Kıyısında Tanrı... Fırat Kıyısında Tanrı Krallar adlı bu eserde Jörg Wagner'in editörlüğünde, antik Kommagene bölgesinde yapılan yeni kazılar ve araştırmalar üzerine 22 makale yer almaktadır. ...kazılar ve araştırmalar üzerine yazılmış 22 makaleyi bir araya getiren, "Fırat Kıyısınd...