acem2019delhi.com

Umudun Adı Mavi

Responsive image
Bizimkisi bir sevdanın adı idi. Ve sevdası büyük olan insanın önünde ne dağlar dayanır, ne yollar, ne de engel dedik.. Düştük yollara.Kudüs; neye benzetsek, hangi harfleri yan yana koysak da, hangi kelimeler, hangi cümleler oluşsa da anlatsak bilemedik. Ne desek eksik, ne desek yarım.. O öyle bir haldir ki hiç bir şeye benzemez, Kudüs; aşktır, meşktir, zevktir. Tatmayan bilmez; o aşkı, o lezzeti. Tadan da ayrı kalmaya dayanamaz. Sevdadır Kudüs. Kudüs’e bir kez gidilir, sonrakilerin hepsi dönüştür.Sizler; ey okuyucu belki uzaktan haberdarsınız ve izliyorsunuz ve hatta içiniz yanıyor, yüreğiniz yanıyor biliyoruz. 1948 yılından beri Filistin’de, günümüze kadar aynı işkenceler, aynı işgaller yapılıyor.Bizler burada hatırlatma vazifesini yapıyor ve sizleri Kudüs için, Gazze için, Filistin için, Suriye için, Arakan için, Doğu Türkistan için, Yemen için, Afganistan için ve nerede bir mazlum varsa onun için Dua ya ve yardıma davet ediyoruz. Unutmayalım, unutturmayalım. Çünkü mazlumların sizden başka umudu yok. 
YAYIN TARİHİ:
2019-05-01
DOSYA BOYUTU:
10,7
ISBN:
6057577337
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Murat Çakır
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Umudun Adı Mavi PDF

Umudun Adı Mavi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Murat Çakır. Okuyabilirsin Umudun Adı Mavi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rı dindirmek için yola çıkanların gerçek hikayesi; "Umudun Adı Mavi" tiyatro oyunumuza ... Umudun Adı Mavi - sizekitap.com ... ... ...uğrayan Mavi Marmara Gemisi'nde yaşananlar "Umudun Adı Mavi" isimli tiyatro ile sahnelendi. Tiyatro sonrasında sahnede "Mavi Marmara'nın Yeni Yolcuları Hazır" yazılı pankart açıldı. Murat Çakır, Akın Avcı. Bizimkisi bir sevdanın adı idi. Ve sevdası büyük olan insanın önünde ne dağlar dayanır, ne yollar, ne de engel dedik.. Düştük yollara. Murat Çakır. Bizimkisi bir sevdanın adı idi. Ve sevdası büyük ol ... twitter.com/Baharrr16684198 ... .. Düştük yollara. Murat Çakır. Bizimkisi bir sevdanın adı idi. Ve sevdası büyük olan insanın önünde ne dağlar dayanır, ne yollar, ne de engel dedik.. Düştük yollara. umudun rengi olsaydı mavi olurdu deniz gibi gökyüzü gibi sonsuz. umudun adı olsaydı sevgi olurdu iyi gibi güzel gibi doğru gibi bitmeyen. Anasayfa Umudun Adı Mavi. Murat Çakır. Kargo BEDAVA. Sepete At Hem...