acem2019delhi.com

Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları

Responsive image
Ruh, içinde yaşadığı bedeni terk etme zamanı geldiğinde, içinde bulunduğu bedeni yöneten ve kendisine bağlı olan aklın dünyadaki eylemlerinden sorumlu olarak ya dünyaya geri gönderilerek cezalandırılır ya da sonsuza kadar tüm arzu, istek, acı ve korkularından arınmış olarak kendisi gibi ölümsüz Ruhların yanında yerini alır. Bu uzun ve herkesin tek başına gitmek zorunda olduğu yol üzerinde olan, madde âleminin zifirî karanlığından sıyrılmış ve beden denilen mağarayı kendindeki ilahi ışıkla aydınlatmaya başlamış RUHLARA SVAḤA! Bu kitabın yazımında kullanılan bütün bilgiler kendi dillerinde yazılmış orijinal kaynaklarından çevrilmiştir. Gerek Sanskrit Dili ve gerekse Antik Dönem Grekçe ve Latince eserlerin günümüz dillerine yapılmış olan çevirilerinde anlam kaymaları ile birlikte kelime hataları meydana geldiği için bu yolu takip etmek bilgi kirliliğini önlemek açısından elzem önem taşımaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-30
DOSYA BOYUTU:
7,1
ISBN:
6056944130
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ayasya
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları PDF

Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ayasya. Okuyabilirsin Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...m ürünler. 30.80 TL. Ruh, içinde yaşadığı bedeni terk etme zamanı geldiğinde, içinde bulunduğu bedeni yöneten ve kendisine bağlı olan aklın dünyadaki eylemlerinden sorumlu olarak ya dünyaya geri gönderilerek ... Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları ... ... 28.50 TL. Ruh, içinde yaşadığı bedeni terk etme zamanı geldiğinde, içinde bulunduğu bedeni yöneten ve kendisine bağlı olan aklın dünyadaki eylemlerinden sorumlu olarak ya dünyaya geri gönderilerek... Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ayasya kitapları ve Vaveyla Yayıncılık 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 mil ... Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları ... ... Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ayasya kitapları ve Vaveyla Yayıncılık 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon... Condition: Neu, Titel: Manusmrti Isiginda Kapila'nin Sankhya Felsefesi Upanisadlari, Autor: Ayasya, Erscheinungsjahr: 2019, Verlag: Vaveyla Yayincilik, Format: Taschenbuch, Sprache: Türkisch... 32 TL. Ruh, içinde yaşadığı bedeni terk etme zamanı geldiğinde, içinde bulunduğu bedeni yöneten ve kendisine bağlı olan aklın dünyadaki eylemlerinden sorumlu olarak ya dünyaya geri gönderilerek... kitaphanen.com´da uygun fiyata Vaveyla Yayınları markalı Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları 9786056944130 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Araştıma-İnceleme-Referans. Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları. Manusmrti Işığında Kapila'nın Sankhya Felsefesi Upanişadları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ruh, içinde yaşadığı bedeni terk etme zamanı geldiğinde, içinde bulunduğu bedeni yöneten ve kendisine bağlı olan aklın dünyadaki eylemlerinden sorumlu olarak ya dünyaya geri gönderilerek... Ayasya. Ruh, içinde yaşadığı bedeni terk etme zamanı geldiğinde, içinde bulunduğu bedeni yöneten ve kendisine bağlı olan aklın dünyadaki eylemlerinden sorumlu olarak ya dünyaya geri gönderilerek... 34 TL. Ruh, içinde yaşadığı bedeni terk etme zamanı geldiğinde, içinde bulunduğu bedeni yöneten ve kendisine bağlı olan aklın dünyadaki eylemlerinden sorumlu olarak ya dünyaya geri gönderilerek... Ayasya. Kitap Tanıtımı. Ruh, içinde yaşadığı bedeni terk etme zamanı geldiğinde, içinde bulunduğu bedeni yöneten ve kendisine bağlı olan aklın dünyadaki eylemlerinden sorumlu olarak ya dünyaya geri... ...Felsefesi Felsefe>Düşünce Felsefe>Estetik Felsefe>Etik Felsefe>Felsefe Tarihi Felsefe>Felsefi Akımlar Felsefe>....