acem2019delhi.com

Magellan-Kaşifler Dizisi

Responsive image
Latin Amerika'nın güney burnundaki bugün kendi adıyla anılan Magel-lan Boğazını ilk bulan ünlü Portekizli gemici. Dünyanın yuvarlak olduc ispat etmek için yola çıkmış ve Büyük Okyanusun varlığını ortaya çıkarmıştır. Hep batı istikametinde yol alınması hâlinde doğu ülkelerine ulaşılabileceğini savunmuş ve bu uğurda canından olrm lerce öldürülmüştür. 1519 yılında 5 küçük tekne ve 270 mürettebat ile yola çıkan Magellan ve arkadaşlanndan sadece 18 kişi 6 Eylül 1522 yılında İspanya'ya dö- nebilmiştir. Hikâyesi, bu seyahate eşlik eden Antonio Piga-fetta'nın anılat yazması sayesinde günümüze tır. Bu kitap Magellan'ın macera dolu yahatine küçük bir pencere açıyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-27
DOSYA BOYUTU:
10,44
ISBN:
6052520543
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Muzaffer Taşyürek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Magellan-Kaşifler Dizisi PDF

Magellan-Kaşifler Dizisi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Muzaffer Taşyürek. Okuyabilirsin Magellan-Kaşifler Dizisi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e günümüze tır. Bu kitap Magellan'ın macera dolu yahatine küçük bir pencere açıyor ... Muzaffer Taşyürek - Magellan - Kaşifler | Sözcü Kitabevi ... . Muzaffer Taşyürek. Latin Amerika'nın güney burnundaki bugün kendi adıyla anılan Magel-lan Boğazını ilk bulan ünlü Portekizli gemici. Dünyanın yuvarlak olduğunu ispat etmek için yola çıkmış ve Büyük... 5.63 TL. Hikâyesi, bu seyahate eşlik eden Antonio Piga-fetta'nın anılat yazması sayesinde günümüze tır. Bu kitap Magellan'ın macera dolu yahatine küçük bir pencere açıyor. Hikâyesi, bu se ... Magellan-Kaşifler Dizisi / Muzaffer Taşyürek / Teleskop... - GittiGidiyor ... . Bu kitap Magellan'ın macera dolu yahatine küçük bir pencere açıyor. Hikâyesi, bu seyahate eşlik eden Antonio Piga-fetta'nın anılat yazması sayesinde günümüze tır. Bu kitap Magellan'ın macera dolu yahatine küçük bir pencere açıyor. 6.08 TL. Hikâyesi, bu seyahate eşlik eden Antonio Piga-fetta'nın anılat yazması sayesinde günümüze tır. Bu kitap Magellan'ın macera dolu yahatine küçük bir pencere açıyor. Magellan - Kaşifler. %30. 5,25 TL. 1519 yılında 5 küçük tekne ve 270 mürettebat ile yola çıkan Magellan ve arkadaşlanndan sadece 18 kişi 6 Eylül 1522 yılında İspanyaya dö- nebilmiştir. 6.75 TL. Hikâyesi, bu seyahate eşlik eden Antonio Piga-fetta'nın anılat yazması sayesinde günümüze tır. Bu kitap Magellan'ın macera dolu yahatine küçük bir pencere açıyor. Ferdinand Magellan, ( Portekizce : Fernão de Magalhes, İspanyolca: Fernando de Magallanes). Bir dizi fırtına ve isyana rağmen , Macellan Boğazı'ndan geçtiler ve karşılarında ki büyük su kütlesine... Muzaffer Taşyürek. Latin Amerika'nın güney burnundaki bugün kendi adıyla anılan Magel-lan Boğazını ilk bulan ünlü Portekizli gemici. Dünyanın yuvarlak olduc ispat etmek için yola çıkmış ve Büyük... 5.63 TL. Magellan - Kaşifler-Teleskop Popüler Bilim- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu kitap Magellan'ın macera dolu yahatine küçük bir pencere açıyor. Magellan Kaşifler Muzaffer Taşyürek Teleskop Popüler Bilim. Ortalama Puan. 4. Bu kitap Magellan'ın macera dolu yahatine küçük bir pencere açıyor. Okyanusların Kaşifleri : Kaşifler : Gemici Henry'den Kaptan Drake'e. Muzaffer Taşyürek. Magellan - Kaşifler - Teleskop Popüler Bilim - 9786052520543 - Muzaffer Taşyürek - - Latin Amerika'nın güney burnundaki bugün kendi adıyla anılan Magel-lan Boğa....