acem2019delhi.com

Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu

Responsive image
Dünyaca ünlü klasikleşmiş eserler minikleri bekliyor. İlk Öykülerim dizisinde yer alan çocukların en sevdiği öyküler, renkli resimlerle ve harika uyarlamalarla sunuluyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-21
DOSYA BOYUTU:
8,54
ISBN:
6053417446
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Grimm Kardeşler
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu PDF

Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Grimm Kardeşler. Okuyabilirsin Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nin minik yarışmacısı Nisan, Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu masalı anlattı ... Kurt Ve Yedi Keçi Yavrusu Masalı Oku, Kurt Ve Yedi Keçi Yavrusu... ... . Kamera Şakası Şakacı Dayak Yedi. 6 yıl, 2 Ay önce. Sinüzite Keçi Mesanesi İle Çözüm. 6 yıl, 9 Ay önce. 09 Mayıs 2017 1241 12:24. Çocuklar için birbirinden eğlenceli aynı zamanda eğitici ve öğretici çizgi filmler paylaşmaya devam ediyoruz. Kurt İle Yedi Keçi Yavrusu - Peri Masalları adlı çizgi film sizlerle. Beş yaşındaki çocuğa "Söz dinle!" diye yapılacak uyarı pek faydalı ... Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu Masalı Oku ... . Beş yaşındaki çocuğa "Söz dinle!" diye yapılacak uyarı pek faydalı olmayacaktır. Fakat Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu masalı, bu konuda çocuk için çok iyi bir nasihattir. Bir de bugün hakkında yazacağım Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu. Kurt ile Keçi Yavrusu başlarken bahsettiğim Grimm Masalları kitabından alınmış. Masalı Kamuran Şipal çevirmiş. REKLAMLAR. Evvel zaman içinde yaşlı bir keçinin yedi yavrusu varmış. Keçi, yavrusunu oradan çıkarmış. Küçük oğlak kurdun gelişini, öbür kardeşlerinin hepsini yediğini anlatmış. Kurt ile 7 keçi Yavrusu. Evvel zaman içinde yaşlı bir keçinin yedi yavrusu varmış. Bir anne çocuklarını nasıl severse o da yavrularını öyle severmiş. Bir varmış bir yokmuş, evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, uzak diyarlardan birinde yedi yavrusu ile birlikte çok mutlu bir anne keçi yaşarmış. Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Masalı _ Masal Dinle _ Çocuk Masalları(360p_H.264-AAC). structi. 8:40. Kurt İle Yedi Keçi Yavrusu Masalı, Masal Perisi. Yecidogeso. 13:32....