acem2019delhi.com

Jüpi ve Manav Abinin Tup Turuncu Rengi

Responsive image
Jüpi yedi yaşında. En sevdiği yemek bezelye. Onları küçük yeşil gezegenlere benzetiyor. Favori gezegeni en büyüğü olduğu için Jüpiter. Uzaya gitmeyi çok istiyor. Annesinin ona kitap okumasından çok hoşlanıyor. Müzik dinlemeye, hayvanlara ve yastıklardan yaptığı uzay gemisiyle oynamaya ba yılıyor. Ha, bir de mahallesini seviyor. Devamlı evde oturup televizyon seyretmek ona göre değil. Sokaklar daha eğlenceli ve maceralı. Jüpi bu macerasında, konuşan bir rengin peşine düşüyor ve hayattaki tüm renklerin önemli oluğunu öğreniyor.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-06
DOSYA BOYUTU:
8,4
ISBN:
6050942095
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gupse Özay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Jüpi ve Manav Abinin Tup Turuncu Rengi PDF

Jüpi ve Manav Abinin Tup Turuncu Rengi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gupse Özay. Okuyabilirsin Jüpi ve Manav Abinin Tup Turuncu Rengi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...gezegeni en büyüğü olduğu için Jüpiter ... JUPI VE MANAV Abinin Tup Turuncu Rengi... | PicClick CA ... . Uzaya gitmeyi çok istiyor. Jüpi yedi yaşında. En sevdiği yemek bezelye. Sokaklar daha eğlenceli ve maceralı. Jüpi bu macerasında, konuşan bir rengin peşine düşüyor ve hayattaki tüm renklerin önemli oluğunu öğreniyor. jupi ve manav abinin tup turuncu rengi - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre... Jüpi ve Manav Abinin Tup Turuncu Rengi - ... Jüpi ve Manav Abinin Tup Turuncu Rengi | Çocuklar İçin... | Bebeko ... ... Jüpi ve Manav Abinin Tup Turuncu Rengi - Gupse Özay özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Gupse Özay. Jüpi yedi yaşında. En sevdiği yemek bezelye. Onları küçük yeşil gezegenlere benzetiyor. Favori gezegeni en büyüğü olduğu için Jüpiter. Uzaya gitmeyi çok istiyor....