acem2019delhi.com

İnsana Tanınan Ayrıcalık DüşünceDüşünüyorum Öyleyse Varım

Responsive image
Hep, olamazlar, uzaklıklar, sonsuzluklar peşinde koşarken bu anın coşkusu ile dopdolu en yakınımızı, içimizi, kendimizi, «Ben»i nasıl göremediğimi anladıkça şimdi gerçekten çok daha fazla hayıflanıyorum…Fakat ulaşılması çok zor olan böyle bir hedefe nasıl bir çaba, ne tür bir yol ve tempo ile ulaşabileceğiz?...Eğer, tüm bu çabaları, ısrarları ve hatta inadı, bize aklımız ve düşüncemiz üretip sundu ise; emin olun, pek ümitsiz bir vaka değilizdir…Yok, bunu herhangi biri, bir ısmarlama gibi bize kabullendirmeye çalıştı ise, sonucundan yana pek fazla umutlanmayın!...Çünkü düşüncelerimizin hedeflettiği bakışlarımız eski alışkanlıkla maddeye dayalı sonsuzluktaki hedefine bizleri güdümlemeye devam edecektir…Varoluşumuza, içimize, iç dünyamızın ana hedefine ulaşmak için pırıl pırıl bir kalp ve duru bir gönül coşkusu gereklidir…Ve sonuç olarak ben yine şunu diyorum; ister ıstırap, ister mutluluk üretsin; “Yalnız düşünen insanın umut etmeye hakkı vardır.”Çünkü: “UMUT, DÜŞÜNCENİN SALTANATIDIR.”
YAYIN TARİHİ:
2011-11-16
DOSYA BOYUTU:
12,22
ISBN:
6055476335
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hanri Benazus
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İnsana Tanınan Ayrıcalık DüşünceDüşünüyorum Öyleyse Varım PDF

İnsana Tanınan Ayrıcalık DüşünceDüşünüyorum Öyleyse Varım harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hanri Benazus. Okuyabilirsin İnsana Tanınan Ayrıcalık DüşünceDüşünüyorum Öyleyse Varım sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...o sum (Dilimizde kullanılan tercümesi ile: Düşünüyorum, o halde varım) ... İnsana Tanınan Ayrıcalık Düşünce (Düşünüyorum Öyleyse Varım) ... . Bu içeriğimizde yazar Hanri Benazus tarafından yazılan İnsana Tanınan Ayrıcalık Düşünce Düşünüyorum Öyleyse Varım isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz. - Düşünüyorum, öyleyse varım. ses, gürültü belleğin gizemli kapısını vurur; çağrışımla zamanın gerisine kayan düşünce, eski bir kitabın "Öyleyse zaman insana bağımlıdır", diyor Durkheim. 12 Responses to Düşünüyorum öyleyse varım,Üşeniyorum öyleyse yarı ... Düşünüyorum Öyleyse Varım - Sayfa 7 - Ekşi Sözlük ... . 12 Responses to Düşünüyorum öyleyse varım,Üşeniyorum öyleyse yarın… yok dedi ki O senin bahsettiğin düşünce ürünleri insanın zaruri ihtiyaclarını karşılamıyor maalesef. Hep, olamazlar, uzaklıklar, sonsuzluklar peşinde koşarken bu anın coşkusu ile dopdolu en yakınımızı, içimizi, kendimizi, «Ben»i nasıl göremediğimi anladıkça şimdi gerçekten çok daha fazla... İnsana Tanınan Ayrıcalık Düşünce - Henri BenazusDüşünüyorum Öyleyse Varım. sonucundan bizleri peşinde bize Ayrıcalık Tanınan ise; en ana bir şunu olan Düşünce umutlanmayın!... Hanri Benazus. Hep olamazlar uzaklıklar sonsuzluklar peşinde koşarken bu anın coşkusu ile dopdolu en yakınımızı içimizi kendimizi «Ben»i nasıl göremediğimi anladıkça şimdi gerçekten çok daha fazla... Hanri Benazus. Hep, olamazlar, uzaklıklar, sonsuzluklar peşinde koşarken bu anın coşkusu ile dopdolu en yakınımızı, içimizi, kendimizi, "Ben"i nasıl göremediğimi anladıkça şimdi gerçekten çok daha fazla... Düşünüyorum öyleyse varım. Yazar: admin 18 Ekim 2014 Kategori:yazılarım Yorum yap. Düşünen insan,özgürlüğü ve hakkı için her şeyi göze alan adamdır.Tarihi yapan düşünce......