acem2019delhi.com

Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum

Responsive image
“Hoşlanmadığı sözler söyleyen bir şairin kafasına bardak fırlatacak kadar tavizsiz, hasta yatağında bir gençlik dergisine öykü yazacak kadar sevecen, ‘bahardan hoşlanışım’ diyecek kadar yaşama bağlı. Öleceğini bilip ‘Hoş Geldin Ölüm’ diye kitap yazacak kadar cesaretli. Bir cezaevi yaşamını; hüznü, acıları kadar eğlencesiyle kaleme alacak kadar muzip. Ve erken ölecek kadar aceleci...” Kanser denen illet hastalık bir göğsünü alıp ciğerlerine yerleştiğinde çok gençti, kırk yaşındaydı ve göz açıp kapayıncaya kadar, tüm yakınlarının şaşkın bakışları arasında göçüp gitti Sevgi Soysal. “Ölümü bekleyen biri olmak istemiyorum. Bu bana ters geliyor işte. Bir de bu çocuklar için kötü oldu. Henüz çok küçük bunlar. İlkokula başlamalarını görmek isterdim.” Kısacık yaşamına dört roman, üç öykü ve bir anı kitabı sığdıran Sevgi Soysal’ın her yazara nasip olmayacak yaşam öyküsünü sözcüklere döken Erdal Doğan okura Sevgi Soysal’la buluşma, dertleşme şansı veriyor. 
YAYIN TARİHİ:
2015-04-01
DOSYA BOYUTU:
10,96
ISBN:
6056555541
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Erdal Doğan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum PDF

Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Erdal Doğan. Okuyabilirsin Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...irin kafasına bardak fırlatacak kadar tavizsiz, hasta yatağında bir gençlik dergisine öykü yazacak kadar sevecen ... Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum Fiyatları... | En Ucuzu Akakçe ... ... Erdal Doğan. "Hayatı sevdim, insanları sevdim. Ama yenildim..." *Hoşlanmadığı sözler söyleyen bir şairin kafasına bardak fırlatacak kadar tavizsiz... Kanser denen illet hastalık bir göğsünü alıp ciğerlerine yerleştiğinde çok gençti, kırk yaşındaydı ve göz açıp kapayıncaya kadar, tüm yakınlarının şaş-kın bakışları arasında göçüp gitti Sevgi Soysal. 11.70 TL. Kısacık yaşamına dört roman, üç öykü ve bir anıkitabı sığdıran Sevgi Soysal'ın her yazara na ... Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum - Ekşi Sözlük ... . 11.70 TL. Kısacık yaşamına dört roman, üç öykü ve bir anıkitabı sığdıran Sevgi Soysal'ın her yazara nasip olmayacakyaşam öyküsünü sözcüklere döken ErdalDoğan okura Sevgi Soysal'la buluşma... Kanser denen illet hastalık bir göğsünü alıp ciğerlerine yerleştiğinde çok gençti, kırk yaşındaydı ve göz açıp kapayıncaya kadar, tüm yakınlarının şaşkın bakışları arasında göçüp gitti Sevgi Soysal. ` Sizlere M. Orhan Bayrak 'ın yazdığı ve ELHAMRA 'ın yayınladığı 256 sayfalık 60565555...