acem2019delhi.com

Yumuşak G

Responsive image
Hayatıma giren insanlardan herhangi biri, bir diğerine benzemiyor. Onlar benim yansımalarım, eksik parçalarım. Karşılaştığım olayları sadece ben yaşadım. O yüzden, birazdan duyacağın isimleri benden ayrı düşünme, onlar “ben”im. Sen de benim sessiz ve onaylayıcı tarafımsın. Beni tamamlayan parçalardan biri olmayı kabul ettiğin için teşekkür ederim.Düşüncelerim o kadar yoğun ki, kendimi tanıtmayı bile unuttum. Ben Ğ. Hayır, sakın! Adını bile söyleme bana. Çünkü bu dakikadan sonra senin adın da Ğ. Olanları anlattığım zaman fark edeceksin bunu; beynindeki odacıklardan birinin bana ait olduğunu. Bir kişiden bahsedeceğim sadece, herkesin bir noktada buluştuğu!Hepsi Ğ. Hepsi!
YAYIN TARİHİ:
2011-11-28
DOSYA BOYUTU:
5,11
ISBN:
6055858704
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İmge Albayrak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yumuşak G PDF

Yumuşak G harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İmge Albayrak. Okuyabilirsin Yumuşak G sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... ve Tatarcanın yazımında kullanılan Latin kökenli alfabelerde de bulunan bir harftir ... EN Klavye ==> "Ğ" ? | Forum ... . yumuşak ge boş harf değildir. candır. bağlar, akıtır kelimeyi. diğerleri gibi kendileri ayrılmamışlar, biz onları ayırmışız. bi de üstüne üstlük yıllardır yumuşak g'yi farklı farklı karakterlere bürümüşüz. Şöyle bir diyaloğun geçmesine sebep olan harf. +adınız -ertuğ +ertuğrul -ertuğ +ertul -edirne rize trabzon urfa "yumuşak g". 9. ''yumuşak ciii'' diye okudum aq. ayrıca diksiyon kurslarında yumuşak g eskiden o ... Ğ Harfi (Yumuşak G) - Laf Sözlük ... . 9. ''yumuşak ciii'' diye okudum aq. ayrıca diksiyon kurslarında yumuşak g eskiden olduğu gibi üzerine basa basa vurgulanarak söylenirse yanlış bir telaffuz olduğu anlatılıyor. doğrusu yumuşak g den önceki sesli harfi iki taneymiş gibi... Ana Sayfa » Eğitim » Yumuşak g ile başlayan kelime yokken neden büyük yumuşak g harfi var? Büyük harfle kelime yazacan, yumuşak G yi küçük mu yazacan olum diyedin.. -ağaçtaki yumuşak g, bizim gibi değildir. yapraklıyken de yapraksızken de sever ağacı. -çiğdeki yumuşak g, bir kar tanesinde olamadım; ama bir çiğ tanesindeyim işte ben, der. ...ibnelerin en fazla tepki göstermesi gereklidir.yumuşak g ile kader birliği yapmak en birinci vazifemiz olmalıdır.* * kendine ait...