acem2019delhi.com

Mesnevi'den Seçmeler

Responsive image
Mevlânâ’nın Mesnevî’si, onun din ve tasavvufkonularındakigörüşleriniiçerenenbüyük yapıtıdır. Mevlânâ bu yapıtını zamanın doğukültürününözüdiyebileceğimizöğretici ve duygulandırıcı bilgilerle yazarken, yer yer de hikâyelerle süslemiş, öğretici metinlerine örnek olarak bu hikâyeleri anlatmıştır. Kitabımızda yer alan seçme metinler, zamanın kültürünün ve dünyaya bakışının da birer özeti gibi düşünülebilir.
YAYIN TARİHİ:
2018-06-12
DOSYA BOYUTU:
12,78
ISBN:
6052223741
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mevlana
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mesnevi'den Seçmeler PDF

Mesnevi'den Seçmeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mevlana. Okuyabilirsin Mesnevi'den Seçmeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r / 100 Eser / Sesli Kitap. Bibliyofiller ... Mesneviden Seçmeler » Pozitivenerji.com ... . Sesli kitap: Mevlana Celaleddin Rumi-MESNEVİ (1) (Cilt I, Bölüm 1) - Продолжительность: 2:20:03 kucukis kucukis 3 580... Mevlana'nın Mesnevi'sinin orijinal metni 6 ciltten oluşuyor ve Farsça yazılmış. Benim okuduğum "Mesnevi'den Seçmeler" ise Mesnevi'den alınan, hafifleştirilen ve özeti yapılan bazı öykülerden... Mesnevi'den Seçmeler. 4.1K likes. ßy Ahmed Poyraz ..! Contac ... Mesneviden Seçmeler ... . 4.1K likes. ßy Ahmed Poyraz ..! Contact Mesnevi'den Seçmeler on Messenger. Book. Page transparencySee More. Beğenmek için Giriş Yapın. Mesnevi'den Seçmeler. Mesnevi'den Seçmeler adlı eserin eserden alıntılarla ve yazarı Mevlana Celaleddin Rumi 'nin hayatıhdan kesitlerle tanıtlması. Mevlana mesneviden seçmeler. Yazan:hayrettin orhanoglu. 13 Şubat 2018. Yazdığı üç mesnevi, divanları ve bir de Ma'ârif adlı düzyazı halinde tasavvufî eseri vardır. Mesnevi'den Seçme Hikayeler, "Define". 20 Temmuz 2018. 0 3.726 3 dakika okuma süresi. Sen okçuluğunu perde yaptın kendine, oysa, isteğin koynunda idi!" Mesnevi. Mesneviden Seçmeler modelleri, Mesneviden Seçmeler özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. mesneviden seçmeler. aramanızda 99 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. 66.40 TL. Hikâyelerden farklı olarak tematik bir dağılıma sahiptir. Mesnevî'yi, kendine has sistematiğine aşina olmayanların arayıp bulması müşkül olan muhtelif konulara göre tasnif ederek derler ve işler. Mesnevi'den Hikayeler - 1. Ey ulular, bu cihan bir ağaca benzer; biz de bu alemdeki yarı ham, yarı olmuş meyvelar gibiyiz. Ham meyvelar dala iyice yapışmıştır, oradan kolay kolay kopmazlar. 9.75 TL. Mes...