acem2019delhi.com

Özlenen Gencin Örnek Ahlakı (Ciltli)

Responsive image
Bugün, fabrika ayarlarıyla oynayan, fıtratına çelme takan modern insanın tüm dertlerine derman olacak yegâne şey, ilahî kurallara riayetleri ile kullukta zirve yapan insanların ayak izlerinde saklıdır. Onlar büyük bir ahlâk üzere yaşamış, arkalarında imrenilesi imzalar bırakmışlardır. Hasretini çektiğimiz insanlık, o muhteşem ahlakta saklıdır. İşte bu kitap, yaşadığı çağın karanlığını ahlâkının parıltılarıyla yırtmaya azmeden herkese, bilhassa gençleredir. Ayrıca Prof. Dr. Mehmet Yaşar Kandemir hocamızın nazik üslubu ve çok kıymetli tecrübeleriyle yoğrulmuş yorumu ile çok daha güzel bir mana kazanan “ahlâk” kavramının hayatlarımızda çok daha fazla yer bulması; insanlığın aksi istikametten vazgeçip fıtratına, ahlâkına, orijinine, ana eksenine dönmesi adına çağrıdır."
YAYIN TARİHİ:
2015-02-01
DOSYA BOYUTU:
3,68
ISBN:
00
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Mehmet Yaşar Kandemir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Özlenen Gencin Örnek Ahlakı (Ciltli) PDF

Özlenen Gencin Örnek Ahlakı (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Mehmet Yaşar Kandemir. Okuyabilirsin Özlenen Gencin Örnek Ahlakı (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kaleme alınan elinizdeki kitap, bizi iki cihanda mutlu edecek ahlak hakkında bilgi verirken, daha öncekilerin doğruyu bulmak için nasıl gayret ettiklerini ve ne ölçüde ... Özlenen Gencin Örnek Ahlakı - Mehmet Yaşar Kandemir- | Yeni ve... ... ... Ciltli. Boyutu. 14x20. Özlenen Gencin Örnek Ahlakı. İnsan mutlu olmak için yaratılmıştır.Öyleyse saadet hepimizin hakkıdır.Bize bağışlanan ömür bir kum .. Mehmet Yaşar Kandemir. Kitap Tanıtımı. İnsan mutlu olmak için yaratılmıştır. Öyleyse saadet hepimizin hakkıdır. Bize bağışlanan ömür bir kum saati gibi her gün sermayesini biraz daha türkettiğine göre iyi... 18.80 TL. İşte , bu düşünc ... ÖZLENEN GENCİN ÖRNEK AHLÂKI | İslam ve İhsan ... . Öyleyse saadet hepimizin hakkıdır. Bize bağışlanan ömür bir kum saati gibi her gün sermayesini biraz daha türkettiğine göre iyi... 18.80 TL. İşte , bu düşünceyle kaleme alınan elinizdeki kitap, bizi iki cihanda mutlu edecek ahlak hakkında bilgi verirken, daha öncekilerin doğruyu bulmak için nasıl gayret ettiklerini ve ne ölçüde......