acem2019delhi.com

Dilimiz ve Kültürümüz (Cep Boy)

Responsive image
Merhum Prof. Dr. Mahmud Es'ad Coşan, Türk-İslâm Edebiyatı Kürsüsü öğretim üyesi olarak İlâhiyat Fakültesi'nde uzun yıllar hocalık yapmış, Türkçe-Kompozisyon ve Türk-İslâm Edebiyatı gibi dersler okutmuştur. Bunun yanında 1967-68 eğitim ve öğretim döneminde Ankara Yükseliş Mühendislik ve Mimarlık Özel Yüksek Okulu'nda, 1977-80 yıllarında da Sakarya Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi'nde "Türk Dili ve Hümaniter Bilgiler" dersleri vermiştir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'nın "Türk Dili ve Edebiyatı Özel ihtisas Komisyonu" çalışmalarında bulunmuştur.Bahse konu olan dersler için hazırladığı notları zaman içerisinde derlenerek bir kitap haline getirilmiştir. Çeşitli baskıları ile pek çok insanın yararlandığı bu kitap, aslında her lise ve üniversite öğrencisinin olduğu gibi kendini yetiştirmek, kültürünü geliştirmek, ufkunu genişletmek isteyen; geniş ve sağlam kültürlü, görgülü, terbiyeli, topluma yararlı, güzel konuşan kimseler olmak hedefinde olan bütün toplum kesimlerine de rehber niteliğinde bir çalışmadır.Ayrıca Mahmud Es'ad Coşan, bu çalışması ile verimli ve muntazam çalışmanın altın kurallarını, hafızayı kuvvetlendirmenin ve muhakeme kabiliyetini geliştirmenin yollarını göstermekte; dikkatli olmanın, çok okumanın, iyi dinlemenin, güzel not tutmanın, konuşma ve yazma faaliyetlerini düzenlemenin tekniklerine ait gerekli bilgileri vermektedir.Gençliğin el kitabı olma niteliğinde olan bu kitabın bahsedilen konularda ilgi ve sevgi uyandıracağına, rehberlik görevini yapacağına inancımız tamdır.
YAYIN TARİHİ:
2017-05-01
DOSYA BOYUTU:
5,77
ISBN:
9752420304
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dilimiz ve Kültürümüz (Cep Boy) PDF

Dilimiz ve Kültürümüz (Cep Boy) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan. Okuyabilirsin Dilimiz ve Kültürümüz (Cep Boy) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rsüsü öğretim üyesi olarak İlâhiyat Fakültesi'nde uzun yıllar hocalık yapmış Türkçe-Kompozisyon ve ... Diğer - Server Yayınları - Dilimiz ve Kültürümüz ... ... Dilimiz ve Kültürümüz en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Dilimiz ve Kültürümüz ayağınıza gelsin! Sayfa Sayısı 101. Kapat. Dilimiz ve Kültürümüz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Dilimiz ve Kültürümüz (Cep Boy). Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'nın "Türk Dili ve Edebiyatı Özel ihtisas Komisyonu" çalışmalarında... Konuştuğumuz Dilimiz ve Kültürümüz-2. 31 Mayıs 2010, 01:04 Naci Sözen. Yunus EMRE, şiirlerinde " ge ... Dilimiz ve Kültürümüz (Cep Boy) - Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan ... ... Konuştuğumuz Dilimiz ve Kültürümüz-2. 31 Mayıs 2010, 01:04 Naci Sözen. Yunus EMRE, şiirlerinde " gelin tanış olalım " derken, dili kullanarak karşılıklı konuşmayı ve tanışmayı arzu eder. Tüm Kategoriler Antika & Sanat Bebek & Anne Bilgisayar, Tablet Cep Telefonu DVD, Blu-Ray Film Ev & Dekorasyon Ev Elektroniği Evcil Hayvan Ürünleri Fotoğraf & Kamera Giyim & Aksesuar Kitap & Dergi... KPSS Lise - Önlisans Cep Kitabı. KPSS A Grubu Kitaplar. Dilimiz ve Kültürümüz. M. Es'ad Coşan. Yayınevi: Server Yayınları. Sitemizi Google Play Store ve Apple Stor'dan bir tıkla cep telefonunuza indirebilir ve pusulakitaplari.com'un avantajlı dünyasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cep - El Kitapları. 1.21.29.0022 SERVER YAYINLARI. https://www.ktpkitabevi.com/urun/dilimiz-ve-kltrmz-121290022. Tüm Kategoriler Akademik Diğer Başvuru Kitapları Ansiklopedi Atlas Diğer El-Cep Kitapları Fıkra-Eğlence-Oyun Hikaye-Roman-Masal İslam - Dilimiz ve Kültürümüz Ciltli. | 0 yorum | Yorum Yap. kitaphanen.com´da uygun fiyata Server İletişim markalı Dilimiz ve Kültürümüz Ciltsiz 9789758757435 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Dua Evrad ı Şerife Cep Boy Taba. Sen de yazı-içerik ekle. DİLİMİZ KÜLTÜRÜMÜZ KİMLİĞİMİZ - Önder Saatçi. Bilmem farkında mısınız , çocuklarımız , artık büyüklerine ağabey , abla dememeye başladılar . Hac ve Umre (Cep Boy). 45 45. Mahmud Es´ad Coşan. İdeal Yol - Cep Boy (Başmakaleler-4). Dilimiz ve Kültürümüz - Sert Cilt. 18.52 18.52. Dilimiz ve Kültürümüz (Ciltli) - Server İletişim - 9789758757060 - M. Es'ad Coşan - %25 indirimli - Merhum M. Esad Coşan Hocaefendi, Türk-İslâm Edebiyatı Kürsüs. Sitemizi Google Play Store ve Apple Stor'dan bir tıkla cep telefonunuza indirebilir ve kitapkesfet.com'un avantajlıdünyasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilimiz ve Kültürümüz - Sert Cilt. Mahm...