acem2019delhi.com

Acı Bir Başlangıç Bu

Responsive image
Madrid, 1980.Kırk yıllık diktatörlükten sonra değişim rüzgârı İspanyol toplumunda ağır ağır esmeye başlar. Genç Juan de Vere, meşhur yönetmen ve yapımcı Eduardo Muriel’in özel sekreteri olarak çalışma hayatına ilk adımını atar. Patronu, güzel olduğu kadar kaygı verici eşi Beatriz Noguera’yla tanıştırır kendisini. Sonra arkadaş çevresiyle... Ne ki farkında olmadan genç sekreterine mahrem dünyasının ve anılarının gizli kapısını da açar böylece.Önceleri patronunun sürdüğü hayattan gözü kamaşan genç sekreter sonraları, bu parlak dekorun karanlık bir arka tarafı olduğunu keşfeder yavaş yavaş. Örneğin, Eduardo Muriel neden karısından nefret etmektedir? Görünüşte amaçsız, uzun gezintileri sırasında karısı nerelere gider? Eski aile dostları olarak tanıtılan Doktor Van Vechten aslında kimdir, hakkında anlatılanlar doğru mudur? Genç sekreter, bitmeyecekmiş gibi görünen şenliklerin yaşandığı Franco sonrası Madrid’de nefes kesen bir soruşturma sürecinde bu gizemlerin peşine düşer... Arzunun, gücün ve suçluluk duygusunun yaşamlarımız üstündeki etkisini gözler önüne seren, sürükleyici bir roman.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-12
DOSYA BOYUTU:
8,83
ISBN:
9750842351
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Javier Marias
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Acı Bir Başlangıç Bu PDF

Acı Bir Başlangıç Bu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Javier Marias. Okuyabilirsin Acı Bir Başlangıç Bu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lirsiniz. 42 TL. Madrid, 1980. Kırk yıllık diktatörlükten sonra değişim rüzgârı İspanyol toplumunda ağır ağır esmeye başlar ... Acı Bir Başlangıç Bu - Javier Marias - kitapbende.com ... . Genç Juan de Vere... Acı Bir Başlangıç Bu. %35. 42,00 TL. Acı Bir Başlangıç Bu. HAVALE :27,03 TL %1 EFT İndirimi. Yapı Kredi Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! Arzunun, gücün ve suçluluk duygusunun yaşamlarımız üstündeki etkisini gözler önüne seren, sürükleyici bir roman. Acı Bir Başlangıç Bu - Javier Marias Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz... Acı Bir Başlangıç Bu 9789750842351 Yapı Kredi ... Acı Bir Başlangıç Bu , Javier Marias - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Acı Bir Başlangıç Bu - Javier Marias Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz... Acı Bir Başlangıç Bu 9789750842351 Yapı Kredi Yayınları. https://www.limankitap.com/urun/aci-bir-baslangic-bu. Acı Bir Başlangıç Bu. 4. Yorumlar (. 35.70 TL. Madrid, 1980. Kırk yıllık diktatörlükten sonra değişim rüzgârı İspanyol toplumunda ağır ağır esmeye başlar. Genç Juan de Vere... Acı Bir Başlangıç Bu. Yazar. Javier Marias. Acı Bir Başlangıç Bu. Madrid, 1980. Kırk yıllık diktatörlükten sonra değişim rüzgârı İspanyol toplumunda ağır ağır esmeye başlar. Acı Bir Başlangıç Bu. Javier Marias YAPI KREDİ YAYINLARI. 21.75 TL. Madrid, 1980. Kırk yıllık diktatörlükten sonra değişim rüzgârı İspanyol toplumunda ağır ağır esmeye başlar. Genç Juan de Vere... Acı Bir Başlangıç Bu ürünü, özellikleri ve en uygun fiyatları pobol software solutions da....