acem2019delhi.com

Bir Destandır Mustafa Kemal

Responsive image
Türk Ulusunun biricik Ata'sının hayatı destansı bir şekilde anlatılıyor bu kitapta. Sayfalar arasında, esin veren, cesaretlendiren, Türk çocuğuna yerinde durmamasını, hep ve daima ileriye yürümesini öğütleyen Ata'mızın sadece yaşam öyküsüne değil, apaydınlık ruhuna da tanık olacaksınız.''Bebek Mustafa''y la başlayan bu muhteşem öykü, bir ulusun aydınlanması, özgürlüğe ulaşması için ömrünü adayan bir liderin hayatından kesitler içeriyor.
YAYIN TARİHİ:
2011-12-28
DOSYA BOYUTU:
10,87
ISBN:
6053561439
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ayşe Yamaç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Destandır Mustafa Kemal PDF

Bir Destandır Mustafa Kemal harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ayşe Yamaç. Okuyabilirsin Bir Destandır Mustafa Kemal sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...mal kitabını okumak ister misiniz? Şiir kategorisinde kendisine yer bulan Bir Destandır Mustafa Kemal kitabı okumak için harika! "Bebek Mustafa"yla başlayan bu muhteşem öykü, bir ulusun aydınlanması, özgürlüğe ulaşması için ömrünü adayan bir liderin hayatından kesitler içeriyor ... Mustafa Kemal Destanı ... . Bir Destandır Mustafa Kemal Yazar: AYŞE YAMAÇ. Günümüz çocuklarının yaşamında internet ve bilgisayar oyunları gibi teknolojik uyaranlar çok fazla yer almaktadır. Bir Destandır Mustafa Kemal, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 14 TL indirimli fiyatla. Bir Destandır Mustafa Kemal. Ürün Puanı: Yükleniyor... ... Bir Destandır Mustafa Kemal - Ayşe Yamaç | kitapyurdu.com ... . Bir Destandır Mustafa Kemal, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 14 TL indirimli fiyatla. Bir Destandır Mustafa Kemal. Ürün Puanı: Yükleniyor......