acem2019delhi.com

International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca

Responsive image
• “Küçük”, “orta”, “büyük” boy sözlüklerden oluşan dizinin, şimdilik en küçüğü, “İtalyanca-Türkçe, Türkçe-İtalyanca”,“genişletilmiş” olarak karşınıza çıkıyor.• “İtalyanca-Türkçe” bölüm, yaklaşık, onsekiz-ondokuz bin, italyanca sözcüğün, onlarla ilgili kimi deyim vs.nin, pırılpırıl, türkçe karşılıklarını, “Türkçe-İtalyanca” bölüm ise, yaklaşık, onaltı-onyedibin, türkçe sözcüğün, onlarla ilgili kimideyim vs.nin, italyanca karşılıklarını kapsıyor.• Bu sözlüklerde bulup kullanabildikleriniz, 2009 yılı eylül ayı başında ilk baskısı yapılan, 1300 sayfalık, “İtalyanca-Türkçe, Türkçe-İtalyanca” “orta” boy “öğretici sözlük”te, 2005 yılı başında, olağan sırada, yeniden düzenlenmiş, ikincibaskısı yapılan, yaklaşık 1400 sayfalık “İtalyanca-Türkçe” “Büyük Öğretici Sözlük” ile, 2006 yılı başında ilk baskısıyapılan, gene yaklaşık 1400 sayfalık “Türkçe-İtalyanca” “Büyük Öğretici Sözlük”te bulabileceklerinize örneksayılabilir.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-05
DOSYA BOYUTU:
10,81
ISBN:
9751031679
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Asım Tanış
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca PDF

International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Asım Tanış. Okuyabilirsin International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...zel bir gün, İyi günler, Hoşça kal Türkçe ... Türkçe - Italyanca Çeviri | TRANSLATOR.EU ... . İtalyanca ve Türkçe başta olmak üzere 70 Dilde Online Hemen Çeviri | Türkiye'nin En Büyük Sözlük Hazinesi! İtalyanca Türkçe Hemen Cümle Çevirisi ile Hemen Online Çeviri yapabilirsiniz. runtranslate.com | İtalyanca - Türkçe cümle çeviri nedir? İtalyanca dilinden Türkçe diline (yandex translate aracılığıyla) hızlı cümle ya da kelime çeviri yapmanıza yardımcı olan bir sözlük sistemidir. Öğretici yanlarıyla, bu sözlük yalnızca ... Türkçe İtalyanca Cümle Çeviri | Türkçe İtalyanca Sözlük ... . Öğretici yanlarıyla, bu sözlük yalnızca İtalyanca ve Türkçe için iyi bir kılavuz, iyi bir arkadaş olmakla kalmayacak, aynı zamanda International : İtalyanca-Türkçe-İtalyanca. Asım Tanış. İnkılap. İtalyanca Türkçe Online Cümle Çeviri, Türkçe'den İtalyanca'ya Metin Çeviri, Text Çeviri yapmak için İtalyanca dili ile Türkçe dili arasında tercüme yapan hizmetimizimi kullanabilirsiniz. INTERNATIONAL Küçük İtalyanca-Türkçe / Türkçe-İtalyanca Sözlüko kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Yayın Yeri. : Dili. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. International İtalyanca - Türkçe / Türkçe - İtalyanca (9751031679). 0,00. bölüm ise, yaklaşık, onaltı-onyedibin, türkçe sözcüğün, onlarla ilgili kimideyim vs.nin, italyanca karşılıklarını kapsıyor.• 91.80 TL. Birlikte basılan bu sözlük, Büyük İtalyanca-Türkçe Öğretici Sözlük ile Büyük Türkçe-İtalyanca Öğretici Sözlüktekilerin, her açıdan, yaklaşık yarısını kapsamaktadır. Başvuru Kitapları. Sözlük-Konuşma Kılavuzu. International İtalyanca Türkçe Türkçe İtalyanca. Yapısal Yolla İtalyanca İnkılap Kitabevi Asım Tanış. 61,00 ₺....