acem2019delhi.com

Sultan Aziz'in Mücevherleri / Cingöz Recai

Responsive image
Türk edebiyatının en ünlü polisiye kahramanı Cingöz Recai, soluk kesen maceralarıyla okuyucularını şaşırtmaya devam ediyor. Sıradanmış gibi görünen hikâyelerle ustalıklı maceralar çıkaran Peyami Safa, akıcı üslubu ve kuvvetli kurgusuyla polisiye türünün en sevilen örneklerini bu kitaplarla gözler önüne seriyor.Cingöz Recai, ülkenin en tanınmış kibar hırsızıdır. Başkomiser Mehmed Rıza’yı peşinden koşturan; kurnaz, cesur, soğukkanlı, zarif, tahsilli ve görgülü özellikleriyle Türk edebiyatının en meşhur tiplemelerindendir.Cingöz Recai, helal para kazanmış kimselere dokunmayıp servetini haksız yollardan kazananların baş belası olur. O, haram yiyicilerden aldıklarını muhtaçlara dağıtan bir iyilik abidesidir. Kendi asayiş anlayışıyla Fransızların Arsen Lüpen’ine, İngilizlerin dünyaca ünlü dedektifi Sherlock Holmes’e şapka çıkartır.Genç Damla olarak, 12 kitaptan oluşan Cingöz Recai serisinin 8’inci kitabı Cingöz Recai/Sultan Aziz’in Mücevherleri ile sizleri Cingöz Recai’nin nefes kesen maceralarıyla buluşturmaktan mutluluk duyarız.
YAYIN TARİHİ:
2014-05-01
DOSYA BOYUTU:
11,81
ISBN:
6053838418
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Peyami Safa
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sultan Aziz'in Mücevherleri / Cingöz Recai PDF

Sultan Aziz'in Mücevherleri / Cingöz Recai harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Peyami Safa. Okuyabilirsin Sultan Aziz'in Mücevherleri / Cingöz Recai sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tan bir iyilik abidesidir. Damla Yayınevi olarak sizleri Cingöz Recai'nin nefes kesen maceralarıyla buluşturmaktan mutluluk duyarız ... Sultan Aziz'in Mücevherleri Cingöz Recai ... . İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Sultan Aziz'in Mücevherleri (Cingöz Recai Dizisi-08). Dizisi-08) Sevgili gençlerimizin zevkle, heyecanla yutarcasına okuyacakları kitaplardır Cingöz Recai macereları. Sultan Aziz'in Mücevherleri Cingöz Recai (9789753812450). Marka : Peyami Safa. Tedarikçi : Damla Yayınevi. 17 TL. Cingöz Recai serisinin geç örneklerinden biri olan Sultan Aziz'in Mücevh ... Sultan Aziz'in Mücevherleri / Cingöz Recai - Peyami Safa ... . Marka : Peyami Safa. Tedarikçi : Damla Yayınevi. 17 TL. Cingöz Recai serisinin geç örneklerinden biri olan Sultan Aziz'in Mücevherleri, ilk defa 29 Mart 1959-26 Mayıs 1959 tarihleri arasında Tercüman gazetesinde tefrika edilerek okuyucuyla buluşmuş... Cingöz Recai, ülkenin en tanınmış kibar hırsızıdır. Genç Damla olarak, 12 kitaptan oluşan Cingöz Recai serisinin 8'inci kitabı Cingöz Recai/Sultan Aziz'in Mücevherleri ile sizleri Cingöz Recai'nin... 12.80 TL. Cingöz Recai serisinin geç örneklerinden biri olan Sultan Aziz'in Mücevherleri, ilk defa 29 Mart 1959-26 Mayıs 1959 tarihleri arasında Tercüman gazetesinde tefrika edilerek okuyucuyla... Cingöz Recai-sultan Aziz'in Mücevherleri. Yayınevi : Damla Yayınları. Barkod : 9786053838418. 14 TL. Cingöz Recai serisinin geç örneklerinden biri olan Sultan Aziz'in Mücevherleri, ilk defa 29 Mart 1959-26 Mayıs 1959 tarihleri arasında Tercüman gazetesinde tefrika edilerek okuyucuyla buluşmuş... Cingöz Recai serisinin geç örneklerinden biri olan Sultan Aziz'in Mücevherleri, ilk defa 29 Mart 1959-26 Mayıs 1959 tarihleri arasında Tercüman gazetesinde tefrika edilerek okuyucuyla buluşmuş, 1962... Sultan Aziz'in Mücevherleri : Cingöz Recai. Yazar. Peyami Safa. Cingöz Recai (Bir Efsanenin Dönüşü) 12 Kitap Set. Cingöz Recai-Mişonun Definesi. Baskısı tükendi. Polisiye kategorisinde yer alırken Sultan Aziz'in Mücevherleri / Cingöz Recai epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2012-05-10 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. 14 TL. Cingöz Recai serisinin geç örneklerinden biri olan Sultan Aziz'in Mücevherleri, ilk defa 29 Mart 1959-26 Mayıs 1959 tarihleri arasında Tercüman gazetesinde tefrika edilerek okuyucuyla buluşmuş......