acem2019delhi.com

Manevi KrizKişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış

Responsive image
Genel kaygı rahatsızlığının artması ile gittikçe bunalan bir insanlıkla karşı karşıyayız, denize düşen yılana sarılır misali ile, kitleler hâlinde Yeni Çağ manevi arayışlarına sarılıyorlar. Vipassana, Zen meditasyonları, yoga, şakra uyandırmaları şifa alıp vermeler, uzaylılarla hayali konuşmalar, beden dışı tecrübeler, doğum öncesine gidiş vb. artık olağan oldu. Ve tüm arayışlar biz terapistleri yepyeni patolojierle karşılaştırıyor.Bu kitapta, geleneksel psikiyatrinin akıl hastalığı teşhisi koyduğu ve bu doğrultuda tedavi ettiği bir-takım çarpıcı deneyimlerin ve değişik bilinç hâllerinin aslında birer kişisel dönüşüm krizi ya da “ma-nevi kriz” olduğu fikri temel alınmakta ve bu fikir çeşitli yazarlarca farklı bir açılardan incelenmektedir.Gerektiği gibi anlamlandırıldıklarında ve standart psikiyatri uygulamalarıyla bastırılacakları yerde destekleyici bir yaklaşımla ele alındıklarında, bu tür buhranların tecrübe edenler üzerinde oldukça faydalı ve iyileştirici etkileri olabilmektedir.Bu kitap, benzer bir buhranı geçirmekte olan kişilerin, onların terapistlerinin, yakınlarının ve dostla-rının, danışacakları din ve görevlerinin yararlanabilecekleri, eğitici bir kaynak olmayı amaçlıyor. Ki-tabın, bu tür kriz durumlarının kişisel olgunlaşmanın önünü açabilmesi konusunda yardımcı olması-nı umuyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-06
DOSYA BOYUTU:
11,40
ISBN:
9752563438
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Stanislav Grof
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Manevi KrizKişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış PDF

Manevi KrizKişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Stanislav Grof. Okuyabilirsin Manevi KrizKişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ç hâllerinin aslında birer kişisel dönüşüm krizi ya da "manevi kriz" olduğu fikri temel alınmakta ve bu fikir çeşitli yazarlarca farklı bir açılardan incelenmektedir ... Manevi Kriz; Kişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış... | ilgikitap.com ... . Bu kitapta, geleneksel psikiyatrinin akıl hastalığı teşhisi koyduğu ve bu doğrultuda tedavi ettiği birtakım çarpıcı deneyimlerin ve değişik bilinç hâllerinin aslında birer kişisel dönüşüm krizi ya da manevi kriz... 76.23 TL. Manevi Kriz Kişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış. ...denize düsen yilana sarilir misali ile, kitleler hâlinde Yeni Çag manevi arayislarina sariliyorlar. ... Manevi Kriz Kişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış ... ... 76.23 TL. Manevi Kriz Kişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış. ...denize düsen yilana sarilir misali ile, kitleler hâlinde Yeni Çag manevi arayislarina sariliyorlar. ve degisik bilinç hâllerinin aslinda birer kisisel dönüsüm krizi ya da "ma-nevi kriz" oldugu fikri temel... Bu kitapta, geleneksel psikiyatrinin akıl hastalığı teşhisi koyduğu ve bu doğrultuda tedavi ettiği birtakım çarpıcı deneyimlerin ve değişik bilinç hâllerinin aslında birer kişisel dönüşüm krizi ya da manevi kriz... Deneysel Olarak Sınanmış Grupla Psikolojik Danışma ve Rehberlik Programları 1 Psikoloji » İnceleme » Manevi Kriz Kişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış. 30.09 +KDV. Bu kitapta, geleneksel psikiyatrinin akıl hastalığı teşhisi koyduğu ve bu doğrultuda tedavi ettiği birtakım çarpıcı deneyimlerin ve değişik bilinç hâllerinin aslında birer kişisel dönüşüm krizi ya da manevi kriz... Bu kitapta, geleneksel psikiyatrinin akıl hastalığı teşhisi koyduğu ve bu doğrultuda tedavi ettiği birtakım çarpıcı deneyimlerin ve değişik bilinç hâllerinin aslında birer kişisel dönüşüm krizi ya da manevi kriz... Ana Sayfa. Psikoloji. Manevi Kriz Kişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış. Manevi Kriz Kişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 21.25 TL. ...değişik bilinç hâllerinin aslında birer kişisel dönüşüm krizi ya da "manevi kriz" olduğu fikri temel alınmakta ve bu fikir çeşitli yazarlarca farklı bir açılardan incelenmektedir. Manevi kriz : Kişisel dönüşüm buhranlarına bir bakış /. Saved in Manevi Kriz Kişisel Dönüşüm Buhranlarına Bir Bakış. deneyimlerin ve değişik bilinç hâllerinin aslında birer kişisel dönüşüm krizi ya da "ma-nevi kriz" olduğu fikri temel alınmakta ve bu fikir çeşitli... ...çarpıcı deneyimlerin ve değişik bilinç hâllerinin aslında birer kişisel dönüşüm krizi ya da manevi kriz olduğu fikri temel İnsan Olmak Üzerine; Modern Dünyada Yabancılaşmaya Dair Hümanist Bir Bakış. Bu kitapta, geleneksel psikiyatrinin akıl hastalığı teşhisi koyduğu ve bu doğrultuda tedavi ettiği birtakım çarpıcı deneyimlerin ve değişik bilinç hâllerinin aslında birer kişisel dö...