acem2019delhi.com

Gece Yarısı Yazıları

Responsive image
Bu kitap, Yahya Akengin’in değişik zaman aralıkları ile kaleme almış olduğu fikir, sanat ve yer yer de siyasi içerikli yazılarından oluşuyor. Temelde edebiyat ve estetiğin peşinde olan Akengin’in, ülke sorunları söz konusu olunca zaman zaman köşeli uyarılarda bulunmaktan kendini alamadığını da görüyoruz. Akçağ Yayınları arasında birçok eseri yer alan Yahya Akengin’in, herkesin kendisini yetiştiren ülke ve topluma karşı sorumlulukları bulunduğu anlayışından hareketle tarihten ibretlik hikâyecikleri de yeri geldikçe hatırlatmak yoluna gidiyor. Onun şiirleri, romanları, tiyatro eserleri, hâtıra ve senaryo türündeki kalem ürünlerinde de bu kitaptaki fikir yazılarının arka planı vardır.Yahya Akengin temelde bir millî ideal uğrunda yol alırken, sanatsız, estetiksiz ideallerin de bir kısır döngüyü aşamayacağı fikrinden hareket ediyor. Bu yüzden zaman zaman içinde yer aldığı sosyal kesimi de iğnelemekten geri durmuyor. Akçağ Yayınevi bu eseri okuyucularına sunarken, kitabın sayfalarında dolaşanların bir okuma zevki yaşayacaklarına da inanmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2015-04-21
DOSYA BOYUTU:
9,46
ISBN:
6053422044
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yahya Akengin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gece Yarısı Yazıları PDF

Gece Yarısı Yazıları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yahya Akengin. Okuyabilirsin Gece Yarısı Yazıları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Rap sarar bak dört bir yanımı / Ot. 2015-04-21 yılında yayınlanan Gece Yarısı Yazıları , 1 ... Gece Yarısı Yazıları - %24 İndirimli - Yahya Akengin - Akçağ Yayınlar ... . Baskı ve Deneme kategorisinde yer almaktadır. Fakat Gece Yarısı Yazıları yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Kollektif vermekteyiz. Gece Yarısı Yazıları - Yahya Akengin. Akçağ Yayınları. Ürün Kodu : 9786053422044. Yorumlar (0). Resimler. Gece Yarısı Yazıları - Yahya Akengin. Ne diyordum biraz önce. Gece yarısı yazılarından söz ediyordum. Kendi dilimce ve halimce. Bu bahsi kapatıyorum. Gece ... Gece Yarısı Yazıları | bkmkitap.com ... . Gece yarısı yazılarından söz ediyordum. Kendi dilimce ve halimce. Bu bahsi kapatıyorum. Geceyarısı yazıları olmaz. Ya ne olur? Gece yarısı şiirleri olur. sonraki. gece yarısı yazıları. ara. paylaş. Bu kitap, Yahya Akengin`in değişik zaman aralıkları ile kaleme almış olduğu fikir, sanat ve yer yer de siyasi içerikli yazılarından oluşuyor. Temelde edebiyat ve estetiğin peşinde olan Akengin`in, ülke... 6.20 TL. Bu kitap, Yahya Akengin'in değişik zaman aralıkları ile kaleme almış olduğu fikir, sanat ve yer yer de siyasi içerikli yazılarından oluşuyor. 7.50 TL. Bu kitap, Yahya Akengin'in değişik zaman aralıkları ile kaleme almış olduğu fikir, sanat ve yer yer de siyasi içerikli yazılarından oluşuyor. Gece Yarısı Yazıları en uygun fiyatlarla ornekkitap.com'da. Diğer Akçağ Yayınları kitapları için tıklayın. 7.60 TL. Bu kitap, Yahya Akengin'in değişik zaman aralıkları ile kaleme almış olduğu fikir, sanat ve yer yer de siyasi içerikli yazılarından oluşuyor. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %36. Gece Yarısı Yazıları. Yahya Akengin. 4.20 €. Bu kitap, Yahya Akengin'in değişik zaman aralıkları ile kaleme almış olduğu fikir, sanat ve yer yer de siyasi içerikli yazılarından oluşuyor. Yahya Akengin. Bu kitap, Yahya Akengin'in değişik zaman aralıkları ile kaleme almış olduğu fikir, sanat ve yer yer de siyasi içerikli yazılarından oluşuyor. Gece Yarısı Yazıları. Bu kitap, Yahya Akengin'in değişik zaman aralıkları ile kaleme almış olduğu fikir, sanat ve yer yer de siyasi içerikli yazılarından oluşuyor. Gece Yarısı Yazıları. Yazar :...