acem2019delhi.com

Öf! Çöp / Gezegenimize İyi Bakalım

Responsive image
Biz insanlar, yaşamlarımızı sürdürmek için pek çok şeye ihtiyaç duayarız ve bunları tüketirken de, yani çöpler üretiriz. Bu kitaplar atık maddelerin nasıl ortaya çıktığını ve onları ortadan kaldırmak için neler yapabileceğimizi öğrenecek, atık üretiminin azaltılmaması halinde ne gibi çevre sorunlarının ortaya çıktığını göreceksiniz. Ayrıca, atık üretimini azaltmada işinize yarayacak birçok öneriyi de sayfalar arasında bulacaksınız. Bu dünya bizim!Hemen, şimdi harekete geçmeye var mısınız?
YAYIN TARİHİ:
2011-09-01
DOSYA BOYUTU:
3,22
ISBN:
6053741688
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Empar Jimenez
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Öf! Çöp / Gezegenimize İyi Bakalım PDF

Öf! Çöp / Gezegenimize İyi Bakalım harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Empar Jimenez. Okuyabilirsin Öf! Çöp / Gezegenimize İyi Bakalım sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Kültür Sanat Yayınları 9786053741688Öf! Ürün Detayına Git ... GEZEGENİMİZE İYİ BAKALIM:ÖF ÇÖP | Genç Bilgi Kitap Kırtasiye ... . Mükemmel (0) Çok İyi (0) İyi (0) Fena Değil (0) Çok Kötü (0). %0. %0. Öf! Çöp isimli bu kitapla atık maddelerin nasıl ortaya çıktığını ve onları ortadan kaldırmak için neler yapabileceğinizi öğrenecek atık üretiminin azaltılmaması hâlinde ne gibi çevre sorunlarının ortaya... Final Kültür Sanat Yayınları. Gezegenimize İyi Bakalım: Öf! İade Koşulları. Tüm Satıc ... Öf! Çöp / Gezegenimize İyi Bakalım En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Gezegenimize İyi Bakalım: Öf! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Gezegenimize İyi Bakalım: Öf! Nuria Jimenez kaleminden Öf! Çöp / Gezegenimize İyi Bakalım kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. These deluxe stationery kits, themed to the Great Houses of Westeros, provide all the items you need to communicate ... 7-10 Yaş Okuma Kitapları >. Gezegenimize İyi Bakalım : Öf Çöp. Çöp : gezegenimize iyi bakalım. Yazar: Jimenez, Nuria. 24x24 cm. Series: Gezegenimiz İyi Bakalım Serisi. Subject Term Mesela bu yazımızda yazar Empar Jimenez kitapları arasında yer alan Öf! Çöp / Gezegenimize İyi Bakalım yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Çöp - Gezegenimize İyi Bakalım ve Nuria Jimenez Kitaplarını K...