acem2019delhi.com

Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı

Responsive image
Osman Fikri Sertkaya ortaya koyduğu nitelikli çalışmalar ile uluslararası ün yapmış bir Türkolog olarak günümüzün saygın akademisyenleri arasında sayılmaktadır. Alanında uzman olduğu EskiTürkçe hakkında sayısız esere imza atan araştırmacı adına hazırlanan bu armağan kitap Türkoloji ve Eski Türkçe üzerine yazılan seçkin makalelerden oluşmaktadır. 
YAYIN TARİHİ:
2013-01-01
DOSYA BOYUTU:
6,83
ISBN:
9754561180
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı PDF

Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ir Türkolog olarak günümüzün saygın akademisyenleri arasında sayılmaktadır ... Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı... | Nadir Kitap ... . Osman Fikri Sertkaya ortaya koyduğu nitelikli çalışmalar ile uluslararası ün yapmış bir Türkolog olarak günümüzün saygın akademisyenleri arasında sayılmaktadır. Osman Fikri Sertkaya ortaya koyduğu nitelikli çalışmalar ile uluslararası ün yapmış bir Türkolog olarak günümüzün saygın akademisyenleri arasında sayılmaktadır. Yalım Kaya bitigi Osman Fikri Sertkaya armağanı. Yalım Kaya Bitigi Osman Fikr ... Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı Türk Kültürünü... ... . Yalım Kaya bitigi Osman Fikri Sertkaya armağanı. Yalım Kaya Bitigi Osman Fikri Sertkaya Armağanı / Hatice Şirin User - Bülent Gül XII+684 s. 24 cm....