acem2019delhi.com

Günah Şehri

Responsive image
Helikopter nasıl gururlanır? İşte tam da böyle gururlanmak gerekir. Hollanda edebiyatının Büyük Hanımefendisi Hella Serafia Haasse’yi ilk kez Türkçede yayınlayarak. 2 Şubat 1918 doğumlu Haasse. Hayatının ilk yirmi yılını Hollanda sömürgesi olan Batı Hint Adaları yani bugünkü Endonezya’da geçirdi. Birçok romanı, özellikle de ilk romanı Oeroeg bu ülkede geçer. Ancak Haasse’ye büyük ününü kazandıran tür, tarihsel roman oldu. Başta da elinizde tuttuğunuz kitap, Günah Şehri. 1952’de yayınlanan bu roman, okuyan görecektir, müthiş bir ayrıntı ustalığının, araştırma ve okumanın eseri. On altıncı yüzyıl, İtalya. Rönesansın bildiğimiz tüm kişilikleri bu romanda: Machiavelli, Guicciardini, Michelangelo, Este’ler, Bembo, ve en başta da, talihsiz Giovanni Borgia. Bir başka gurur kaynağı daha var bu kitaba ilişkin, Ayşen Anadol’un muhteşem çevirisi. Yani, biz mutluyuz bu kitap sayesinde. Uçabiliriz havalara.
YAYIN TARİHİ:
2011-11-02
DOSYA BOYUTU:
3,56
ISBN:
6055819262
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hella S. Haasse
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Günah Şehri PDF

Günah Şehri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hella S. Haasse. Okuyabilirsin Günah Şehri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ş geldiniz... Yozlaşmış, sert, karanlık ve kırık kalpli bir şehir ... Günah Şehri 1 - Sin City 1 2005 Türkçe Dublaj İzle | Full HD Film Sitesi ... . Günah Şehri izle (2005), En sert sokak dövüşçüsü yenilmez Marv, tanrıça kadar güzel Goldie ile beraber olur, fakat onu yatağında ölü bulur ve intikam peşindedir. Directed by Frank Miller, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino. With Mickey Rourke, Clive Owen, Bruce Willis, Jessica Alba. A movie that explores the dark and miserable town, Basin City, and tells the story... Sin City filminin künye konusu, yönetmeni, oyuncuları ve ödüller ... Günah Şehri 1 Filmi Full İzle ... ... Sin City filminin künye konusu, yönetmeni, oyuncuları ve ödülleri hakkında bilgi edinmek ve film fragmanını izlemek için tıklayın! Sin City (Günah Şehri). 18 Şubat 2008. Günah Şehri 2 izle, Günah Şehri 2 full izle, Günah Şehri 2 hd izle, Günah Şehri 2 türkçe dublaj izle, Sıcak ve yaprakların oynamadığı bir gecedeyiz. İnsanların terlediği bir gece. 12 TL. "Dünya çizgi roman edebiyatının en önemli yazarlarından biri olan Frank Miller'ın aynı zamanda resimlediği 7 kitaplık muhteşem bir seri: Günah Şehri... Günah Şehri 1 izle, Günah Şehri 1 full izle, Günah Şehri 1 türkçe dublaj izle, Günah Şehri 1 hd izle, Mickey Rourke hayatındaki tek aşkı ile ilk gecesini geçirir ve sabah uyandığında ne yazık ki sevdiği... Günah Şehri (2005). Sin City. Günah şehri 1 (Sin City 1) filminin konusu birbirinden bağımsız bir çok olayı konu alıyor. Fantastik karakterler ve esrarengiz bir çok olayın geçtiği filmi sitemizden Türkçe Dublaj 1080p görüntü kalitesi ile......