acem2019delhi.com

Sorusu Olmayanın Cevabı Yoktur

Responsive image
Toplumun ayakta kalmasını sağlayan en önemli yapı olan aile kurumu son yıllarda ciddi saldırılara maruz kalmaktadır. Batılı hayat tarzının dayatılması sonucunda kültürümüzde başlayan yabancılaşma hastalığı aile kurumunu da ciddi şekilde hasara uğratmıştır. Gerek televizyonlar gerekse diğer olumsuz etkenler çözülmeyi, huzursuzluğu, olumsuzluğu artırmış ailede imdat çığlıkları bariz şekilde duyulmaya başlanmıştır. Bu hususta zaman zaman devlet yetkilileri açıklamalarda bulunarak çözüme yönelik adımlar atsada meselenin derinliği başka çareler aranması gerektiğini ortaya koymaktadır.Bu sebeble kurumsal anlamda yaraya ilaç olmaya çalışan sivil toplum örgütlerinin yanında bireysel mücadele vererek bu alanda hizmet etmeye çalışan engin gönüllü duyarlı insanlar da çalışmalarını sürdürmektedirler.
YAYIN TARİHİ:
2008-10-01
DOSYA BOYUTU:
3,80
ISBN:
9758209767
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Saliha Erdim
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sorusu Olmayanın Cevabı Yoktur PDF

Sorusu Olmayanın Cevabı Yoktur harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Saliha Erdim. Okuyabilirsin Sorusu Olmayanın Cevabı Yoktur sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...TL %1 EFT İndirimi. Stokta Yok Stoklara düşünce haber ver ... Yanlış Soru Yanlış Cevap | Sözünün Eri Olmak ... . Adet ...mi oluşur yoksa daha farklı bir yapısı mı vardır? dolayısı ile bu sorunun harbiden de verilecek bir cevabı yoktur kesin olarak. en 4.sorunun cevabı. herhalde havayla temas etmedikleri içindir. Saliha Erdim. Toplumun ayakta kalmasını sağlayan en önemli yapı olan aile kurumu son yıllarda ciddi saldırılara maruz kalmaktadır. Batılı hayat tarzının dayatılması sonucunda kültür ... Sorusu Olmayanın Cevabı Yoktur En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Batılı hayat tarzının dayatılması sonucunda kültürümüzde başlayan... "sorusu olmayanın cevabı yoktur". için 12 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Sorusu olmayanın cevabı yoktur. Saliha Erdem. Satıcı. cidden bu sorunun cevabı yoktur kanımca, çünkü sorunun öyle değilde şöyle olması gerekirdi bu cevabı yazmamam için: cevabı bilinemeyen so...