acem2019delhi.com

Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı (Dini Bilgiler)

Responsive image
İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok geniş olan dini konuların çabucak kavranamaması gibi nedenler, bizleri bu eserin hazırlanmasına teşvik etmiştir.Biz de bu durumu göz önüne alarak hacim olarak küçük fakat içerik olarak bir Müslüman’ın hayatı boyunca bilmesi ve ezberlemesi gereken konuları, ezberlenebilmesi kolay olacak bir şekilde bu kitapta toplayabilmeye gayret gösterdik.Bu eser birçok dini bilgiler kitapların içeriğinden derlenmiş ve yüzlerce talebe üzerine uygulanarak geliştirilmiştir.Temel bütün konular ele alınmış; kısa, sade, akılda kalıcı olması için örnek kelimeler az sayıda ve özenle seçilmiştir.Zamanı kısıtlı olan günümüz insanı için bu eserin önemli bir boşluğu doldurması ve İslam eğitimine yeni bir boyut kazandırarak katkı sağlayabilmesi temel gayemizdir.Birbirine eşit sayılan 75 derste her biri yarım saatlik düzenli bir program çerçevesinde çalışılarak, günde 1 veya 2 ders ile 3 veya 1.5 ay gibi kısa bir sürede bitirilebilir (ezberlenebilir).Gerek her bölümden ayrı ayrı, gerek her dersten birer sorularla tekrar tekrar sınavlar yapılabilir.Ezberleme programı için kitabın sonunda ezber takip tablosu da yer almaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2011-08-24
DOSYA BOYUTU:
11,15
ISBN:
9756143506
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Halil İbrahim Yılmaz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı (Dini Bilgiler) PDF

Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı (Dini Bilgiler) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Halil İbrahim Yılmaz. Okuyabilirsin Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı (Dini Bilgiler) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iler | Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı ... Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı ... . İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına... Online Kitap Satış Mağazası Kitap16 - Akademik Kitaplar, Hikayeler , Roman , Bilimsel Kitaplar. İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini Bilgiler Halil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini... Halil İbrahim Yılmaz. Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini ... Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı... ... . Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini Bilgiler Halil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme... ...İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini Bilgiler Halil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini Ürün Sepetinize Eklendi! Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı. Yazarın Diğer Kitapları. %50. Dualar ve Sureler Ezber Kitabı. Halil İbrahim Yılmaz. Yasin Yayınevi. İki İslam Aliminden Geniş Rüya Tabirleri Ansiklopedisi. Yasin Yayınevi. 120,00TL 60,00TL. ...bir Müslüman'in hayati boyunca bilmesi ve ezberlemesi gereken konulari, ezberlenebilmesi kolay olacak bir sekilde bu kitapta toplayabilmeye gayret gösterdik.Bu eser birçok dini bilgiler kitaplarin. İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok geniş olan dini konuların çabucak kavranamaması gibi nedenler, ...