acem2019delhi.com

Çocuğunuza İyi Bakın

Responsive image
Çocuğunuzun sağlık problemiyle ilgili belirtilere rehberden bakmanız yeterli, olası tüm nedenlerle ilgili pratik, kolay anlaşılır, tam bilgiler edineceksiniz; sorunun ciddiyet derecesini değerlendirebileceksiniz ve çocuğunuzun hastalık belirtilerini hemen evde nasıl hafifletebileceğinize dair bilgiler alacaksınız. Takip etmesi çok kolay olan karar şemaları size çok net rehber ilkeler sunuyor ve tam olarak nasıl bir zamanlamayla hekime başvurmanız gerektiğini söylüyor.Bu rehber, İngilizce gözden geçirilmiş ve genişletilmiş 7. basımdan Türkçeye çevrilip Türkiye’nin önde gelen sağlık kurumlarından birinin tecrübeli pediatristlerinden Dr. Ayşe Sokullu tarafından yayına hazırlanmıştır. Çocuğunuza İyi Bakın en yaygın yaralanmalar, alerjiler, klasik çocukluk hastalıkları ve gündelik hayatta bolca karşınıza çıkan kaygılandırıcı durumlara ek olarak, en yeni ve güncel bilgilerle de barındırıyor.Çocuğunuzun aşılarıAntidepresan ve ADHD ilaçlarının çocuklarda kullanımıÇocuklarda obezite ve çocuğunuzun formunu korumaGenetik testlerden kök hücre uygulamalarına en son bilimsel ..
YAYIN TARİHİ:
2011-09-13
DOSYA BOYUTU:
12,74
ISBN:
9944494342
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Robert H. Pantell
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çocuğunuza İyi Bakın PDF

Çocuğunuza İyi Bakın harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Robert H. Pantell. Okuyabilirsin Çocuğunuza İyi Bakın sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...... Amerikan Tıp Yazarları Derneği Ödüllü - Hangi durumda çocuğunuza evde bakım uygulamalısınız? - Hangi durumlarda doktora başvurmalısınız? En yeni Çocuğunuza İyi Bakın ile ilgili kitap alıntılarını, yazar sözlerini, 1k okurlarının kitaplardan, yazarlardan yaptıkları etkileyici alıntıları inceleyebileceğiniz sayfa ... ÇOCUĞUNUZA İYİ BAKIN - Donald M. Vickery | Kitapx ... . Robert H. Pantell, James F. Fries, ve Donald M. Vickery'in kaleme aldığı "Çocuğunuza İyi Bakın", Pediatri Uzmanı Dr. Ayşe Sokullu tarafından çevrildi. Dr. Robert H. Pantell, Dr. James F. Fries, Dr. Donald M. Vickery. Çocuğunuzun sağlık problemi ... Çocuğunuza İyi Bakın Sözleri ve Alıntıları ... . Ayşe Sokullu tarafından çevrildi. Dr. Robert H. Pantell, Dr. James F. Fries, Dr. Donald M. Vickery. Çocuğunuzun sağlık problemi...