acem2019delhi.com

Wikileaks Davası: Amerika Chelsea Manning’e Karşı

Responsive image
Ressam ve aktivist Clark Stoeckley, mahkeme salonunda yaptığı çizimlerle, Er Chelsea (eski Bradley) Manning’in askeri mahkeme duruşmalarının sıradışı hikâyesini bu kitap ile kayıt altına alıyor.Irak ve Afganistan savaşları ile ilgili kayıtların yanı sıra “Tali Cinayet” videosu gibi utanç verici dosyaların da Wikileaks’e aktarılması suçundan 35 yıla mahkûm olan Manning, şu anda askeri cezaevinde bulunuyor.Bu kitapta Stoeckley’in mahkeme esnasında yaptığı çizimler ile çok büyük bir kısmı stenograf ücret ödemelerini cömertçe yapan Basın Özgürlüğü Kuruluşu tarafından temin edilen deşifre metinlerinden özenle seçilmiş duruşma notları birleştirilerek, Amerikan tarihinin en önemli ve gizli kalmış mahkemelerinden birine ilgi çekici bir açıdan bakılıyor (devletin deşifre metinleri gizli tutuluyor).Manning için yapılan suçlamalar ve savunmanın argümanları çerçevesinde devletin gizli bilgelerini ifşa etmenin nasıl bir hukuk mücadelesine konu olduğu bu kitapta izlenebiliyor. Manning’in kendi ağzından Wikileaks’e belge aktarmasının özgün hikâyesi de.Julian Assange'ın önsözü ile.
YAYIN TARİHİ:
2015-07-28
DOSYA BOYUTU:
9,33
ISBN:
6056552472
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Clark Stoeckley
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Wikileaks Davası: Amerika Chelsea Manning’e Karşı PDF

Wikileaks Davası: Amerika Chelsea Manning’e Karşı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Clark Stoeckley. Okuyabilirsin Wikileaks Davası: Amerika Chelsea Manning’e Karşı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...izimlerle, Er Chelsea (eski Bradley) Manning'in askeri Manning'in kendi ağzından Wikileaks'e belge aktarmasının özgün hikâyesi de ... Pandora - Wikileaks Davası: Amerika Chelsea Manning'e Karşı... ... . Clark Stoeckley, Wikileaks Davası: Amerika Chelsea Manning'e Karşı Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Clark Stoeckley Yazarına Ait Wikileaks Davası: Amerika Chelsea Manning'e Karşı Adlı Kitabını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] ... Wikileaks Davası. Amerika Chelsea Manning E Karşı: Wikileaks... ... .com Adresinden Satın Alabilirsiniz. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Ressam ve aktivist Clark Stoeckley, mahkeme salonunda yaptığı çizimlerle, Er Chelsea (eski Bradley) Manning'in askeri mahkeme duruşmalarının sıradışı hikayesini bu kitap ile kayıt altına alıyor. Manning'in kendi ağzından Wikileaks'e belge aktarmasının özgün hikâyesi de. Julian Assange'ın önsözü ile. Wikileaks Davası: Amerika Chelsea Manning'e Karşı Clark Stoeckley. Ressam ve aktivist Clark Stoeckley, mahkeme salonunda yaptığı çizimlerle, Er Chelsea (eski Bradley) Manning'in askeri Manning'in kendi ağzından Wikileaks'e belge aktarmasının özgün hikâyesi de....