acem2019delhi.com

Sonia Delaunay - Yaşamın Renkleri

Responsive image
Yirminci yüzyılın en çarpıcı ressamlarından biri olan Sonia Delaunay, oğlu Charles'a renkleri deneyimlemenin farklı yolları olduğunu göstermek ister. Bunun için otomobillerine biner, birlikte hayali bir seyahate çıkar, sanatçının eserlerinde kullandığı ton ve şekillerden oluşan manzaraların içine girerler. Charles kendini ya Paris'te bir dans salonunda, ya Portekiz'de bir pazarda ya da Amsterdam'da bir mağazada bulur; her durakta yeni sesler, görüntüler ve duygularla tanışır: akılda kalıcı bir müzik, kıpkırmızı bir domates, ipek pijamalar...Ve sonunda tüm bunların annesinin eserlerinde nasıl bir araya geldiğini, birbirine karışıp bir bütün oluşturan seslerin, renklerin ve duyguların onun yaşamının her alanına nasıl yayıldığını anlar.Bu kitap, Sonia'nın New York Modern Sanat Müzesi (MOMA) ve Paris Centre Pompidou koleksiyonlarında yer alan eserlerinin röprodüksiyonlarını sayfalarına taşıyarak sanatçının, sanat ve yaşamla ilgili en temel fikirlerini genç okurlaraaktarıyor. 
YAYIN TARİHİ:
2018-08-09
DOSYA BOYUTU:
9,61
ISBN:
6059586146
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Cara Manes
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sonia Delaunay - Yaşamın Renkleri PDF

Sonia Delaunay - Yaşamın Renkleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Cara Manes. Okuyabilirsin Sonia Delaunay - Yaşamın Renkleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Renkleri Ağustos ayında raflarda! Yirminci yüzyılın en çarpıcı ressamlarından biri olan Sonia Delaunay, oğlu Charles'a renkleri deneyimlemenin farklı yolları olduğunu göstermek ister ... Hikayeler - Marsık Kitap - Sonia Delaunay - Yaşamın Renkleri ... . Cara Manes. New York Modern Sanat Müzesi'nin (Moma) çocuklar için hazırladığı sanat kitapları Marsık Kitap etiketiyle Türkçe'de! Dizinin Türk okurlarıyla buluşan ilk kitabı Magritte'in Elması'ydı. Sonia Delaunay - Yaşamın Renkleri. Cara Manes MARSIK KİTAP. en çarpıcı ressamlarından biri olan Sonia Delaunay, oğlu Charles`a renkleri deneyimlemenin farklı yolları olduğunu gösterme ... Sonia Delaunay - Yaşamın Renkleri - Cara Manes | kitapyurdu.com ... . Sonia Delaunay - Yaşamın Renkleri. Cara Manes MARSIK KİTAP. en çarpıcı ressamlarından biri olan Sonia Delaunay, oğlu Charles`a renkleri deneyimlemenin farklı yolları olduğunu göstermek ister. Anasayfa Sonia Delaunay Yaşamın Renkleri. Cara Manes. Kargo BEDAVA. %25 Sonia Delaunay Yaşamın Renkleri Cara Manes Marsik Kitap. Ikinci kitap Yasamin Renkleri Agustos ayinda raflarda! Yirminci yüzyilin en çarpici ressamlarindan biri olan Sonia Delaunay, oglu Charles'a renkleri deneyimlemenin farkli yollari oldugunu göstermek ister. İkinci kitap Yaşamın Renkleri Ağustos ayında raflarda! Yirminci yüzyılın en çarpıcı ressamlarından biri olan Sonia Delaunay, oğlu Charles'a renkleri deneyimlemenin farklı yolları olduğunu göstermek ister. 49 TL. Dizinin Türk okurlarıyla buluşan ilk kitabı Magritte'in Elması'ydı. İkinci kitap Yaşamın Renkleri Ağustos ayında raflarda! Yirminci yüzyılın en çarpıcı ressam...