acem2019delhi.com

Harbinger Cilt 1 - Omega'nın Başkaldırısı

Responsive image
Süper güçlere sahip Peter Stanchek, psişik yeteneklerinin yarattığıkarmaşadan kaçmak için soluksuz bir yarış içinde. Kurallarını yalnızkendisinin koyduğu bir yarış. Hayırsever bir işadamı ve belki Peter’dan bile büyük güçlere sahip, dostane bir “müjdeci” olan Toyo Harada, ona aile, iç huzuru, öz-kontrol gibi her zaman özlemini duyduğu şeylere kavuşma fırsatı sunduğunda, Peter “Harbinger Vakfı” adındaki gizemli gruba katılmayı heyecanla kabul eder. Fakat Peter, Valiant Evreni’ni temelinden sarsacak, unutulmaz bir yolculuğa savrulurken ilk önemli dersini de alacaktır:Gücün bir bedeli vardır, daima.Bu cilt, New York Times’ın çok satanlar listesine giren yazar Joshua Dysart (Unknown Soldier) ve başarılı çizerler Khari Evans (Grey Carbon) ile Lewis Larosa’nın (PunisherMAX) hazırladığı ve eleştirmenlerden büyük övgütoplayan serinin ilk beş sayısını bir araya getiriyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-30
DOSYA BOYUTU:
7,38
ISBN:
6059071222
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Joshuas Dysart
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Harbinger Cilt 1 - Omega'nın Başkaldırısı PDF

Harbinger Cilt 1 - Omega'nın Başkaldırısı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Joshuas Dysart. Okuyabilirsin Harbinger Cilt 1 - Omega'nın Başkaldırısı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rısı. ₺18.25₺25.00. Süper güçlere sahip Peter Stanchek, psişik yeteneklerinin yarattığı karmaşadan k ... Harbinger 1. Cilt : Omega'nın Başkaldırısı ... ... İdefix9786059071222. Harbinger 1. Cilt : Omega'nın Başkaldırısı-Büyülü Dükkan-9786059071222-Joshua Dysart-%20 indirimli-Süper güçlere sahip Peter Stanchek, psişik yeteneklerinin yar. Alış-Veriş Listeme Ekle. Harbinger Cilt 1 - Omega'nın Başkaldırısı. duyduğu şeylere kavuşma fırsatı sunduğunda Peter "Harbinger Vakfı" adındaki gizemli gruba katılmayı heyecanla kabul eder. Harbinger 1. Cilt : Omega'nın Başkaldırısı - 337077 - Çizgi Roman - Süper güçlere sahip Peter Stanchek, ... Harbinger Cilt 1 - Omega'nın Başkaldırısı ... . Harbinger 1. Cilt : Omega'nın Başkaldırısı - 337077 - Çizgi Roman - Süper güçlere sahip Peter Stanchek, psişik yeteneklerinin yarattığı karmaşadan kaçmak için soluksuz bir yarış içinde....