acem2019delhi.com

Dudullu Postası

Responsive image
Bir semt düşünün ki Türkiye’yi özetlesin...Ulusal gazeteleri taklit eden ve gazetecilik hakkında hiçbir fikri olmayan bir yerel gazetedir Dudullu Postası. Köşe yazarı Asım Velioğlu, idealist, aydın, gurme, sanatçı bir duayendir. Fakat kafasına aldığı darbeler sebebiyle mantıklı düşünemez. Asım bey, deli olduğunu bilir, fakat toplumda yaşanan olayların daha mantıksız olduğunu gözlemlediğinden, ulaştırmaya çalıştığı ideal, Asım Bey’in kendi deliliğidir. Dudullu Postası, 2008 yılının başından itibaren, Penguen dergisinde 8 yıl yayımlandı. Elinizdeki kitap bunlardan derlendi. Yönetmen Onur Ünlü ve Limon Yapım tarafından 13 bölümlük dizi olarak da çekilmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2018-08-09
DOSYA BOYUTU:
6,65
ISBN:
6051717814
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Serkan Yılmaz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dudullu Postası PDF

Dudullu Postası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Serkan Yılmaz. Okuyabilirsin Dudullu Postası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...inde BluTV'de yayımlanan, senaryosunu Funda Alp ve Yiğit Sertdemir'in birlikte kaleme aldıkları ... Dudullu Postası ~ Sinematurk.com ... ... With Güven Kiraç, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Bülent Sakrak. The characters and story that are adapted from the Dudullu Post series are told in the eyes of extraordinary people who are unusual. Komedi. Dudullu Postası; Ünlü yönetmen Onu Ünlü'nün yeni projesi "Dudullu Postası" Dudullu'da yaşanan komik bir hikayeyi anlatacak. See more of Dudullu Postası on Facebook. Log In. Forgotten account? Dudullu Postası Dizisi. Int ... Dudullu Postası - YouTube ... . See more of Dudullu Postası on Facebook. Log In. Forgotten account? Dudullu Postası Dizisi. Interest. İstanbul Üniversitesi Matematik Kulübü. Hepsi, samimi mizacıyla güldüren bir dizi olan Dudullu Postası'nda buluşuyor! zannederken, kendi komik hikayelerini anlattıklarının farkında olmayan gazetecilerin gazetesidir Dudullu Postası! Blutv'de yayınlanacak olan Dudullu Postası dizisi oyuncu kadrosu. Ali Atay Güven Kıraç Serkan Keskin Erkan Can. Ayrıca dizi için Hazar Ergüçlü'yede teklif götürüldüğü haberleri medyada haber olarak... 1 Takipçi, 0 Takip Edilen, 0 Gönderi - Dudullu Postası'in (@dudullupostasidizi) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör. Komedi. Yıldız: Ali Atay, Serkan Keskin, Güven Kıraç vb. Mizah (komedi) dergisi olan Penguen'de Serkan Yılmaz'ın 7 yıldır yazdığı Dudullu Postası ekranlara taşınmaya hazırlanıyor. Taner Ölmez'in aynı zamanda Mucize Doktor dizisinde rol alması izleyicilerin akıllarında soru işaretleri oluşturdu. Dudullu Postası ne zaman çekildi? Heyecanla beklenen Dudullu Postası, 2 Nisan 2020 Perşembe günü Tv'de ilk kez yayınlanmaya başladı. İzleyiciler Dudullu Postası ne zaman, nerede çek...