acem2019delhi.com

Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı

Responsive image
Çok uzun bir çalışmanın ürünü olarak hazırlanan “Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı” kitabı, Türk Eğitim Sistemi'ni geniş bir yelpazede ele almaktadır. Genel olarak sistem, sistemin tarihsel gelişimi, teşkilat yapısı, eğitim basamakları, yetişkin eğitimi, özel eğitim, teftiş ve denetim, öğretmen yetiştirme, okulların fiziksel yapıları ve sistemin yasal temelleri kitapta ele alınan konulardan bazılarıdır. Bu konular tarihsel bağlam da göz önünde bulundurularak alan yazında var olan kaynaklardan yararlanılarak değerlendirilmeye çalışılmaktadır. Uzun zamanda emek verilerek oluşturulan “Yabancı Uzman Raporları ve Değerlendirmesi” adlı dokuzuncu bölümde Türkiye'ye çeşitliyıllarda gelen yabancı uzmanlar ve bu uzmanların sistemimiz ile ilgili sundukları raporlar tek tek ele alınarak günümüzdeki bağlantılarıyla açıklanmaktadır. Ayrıca kitabın son bölümünde Türk eğitim sisteminin bazı temel sorunları çözüm önerileri ile birlikte irdelenmektedir. Kitap kapsadığı konular dikkate alındığında, geniş bir kitle için başvuru kaynağı olabilecek bir nitelik taşımaktadır. Bu kitap, sadece öğretmen ve öğretmen adayları için değil, Türk eğitim sisteminin geçmişini, bugününü anlamaya çalışan ve gelecek için öngörülerde bulunmak isteyen tüm eğitimci, araştırmacı ve ilgi duyan herkes için yararlı bir kaynaktır.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-05
DOSYA BOYUTU:
7,37
ISBN:
6053182085
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sefer Ada
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı PDF

Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sefer Ada. Okuyabilirsin Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı" kitabı, Türk Eğitim Sistemi'ni geniş bir yelpazede ele almaktadır ... Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı Pegem Akademi ... . Çok uzun bir çalışmanın ürünü olarak hazırlanan "Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı" kitabı, Türk Eğitim Sistemi'ni geniş bir yelpazede ele almaktadır. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi Ve Yapısı. Ayrıca kitabın son bölümünde Türk eğitim sisteminin bazı temel sorunları çözüm önerileri ile birlikte irdelenmektedir. Çok uzun bir çalışmanın ürünü olarak hazırlanan "Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı" kita ... Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı ... . Çok uzun bir çalışmanın ürünü olarak hazırlanan "Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı" kitabı, Türk Genel olarak sistem, sistemin tarihsel gelişimi, teşkilat yapısı, eğitim basamakları... 46.75 TL. Çok uzun bir çalışmanın ürünü olarak hazırlanan "Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı" kitabı, Türk Eğitim Sistemi'ni geniş bir yelpazede ele almaktadır. Okul Öncesi Eğitim Kitapları İlköğretim Yardımcı 1.Sınıf İlköğr. 19.02.2020 - dünden bugüne türkiye'nin yönü ve yolu hakkında bir değerlendirme 12.02.2020 - türk devletleri birliği ve ortak türk bayrağı… Cumhuriyetin başından beri eğitim yapısı ve sistemini geliştirmek için pek çok adımlar atılmış, çok farklı politikalar uygulanmıştır. 19 xx Dünden Bugüne Türk Eğitim Sistemi ve Yapısı 11. ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Çıkmış Soru...