acem2019delhi.com

Kremlin Kadınları

Responsive image
Çar ailesi ile Maria A. Ulyanova (Lenin'in annesi) arasındaki büyük sır nedir? Basit söylentiler mi, gerçek mi?.. Marksist-Leninist "sera"da, en çok özgürlük vadedilen kadınların durumu nasıldı? Üstelik, Kremlin'in hanımefendileri olan o kadınların tarihi süreçteki rolleri neydi; Kremlin'in kunt duvarları arasında mutlu muydular? Neden o kadınların bazıları zindanlara kapatıldı, sürgünlere gönderildi ve devletin zirvesindeki eşlerin, onları kurtarmak için, kılı kıpırdamadı? Duvarlar yıkıldı; elini dudaklarına götürerek "KONUŞMA!", "Çok dikkatli ol. Böyle zamanlarda duvarın da kulağı var" diye ikaz eden başı kızıl çatkılı kadın afişleri nostaljik birer objeye dönüştü, ama o "sera"nın gizemi aralandı mı? Elinizde tuttuğunuz bu kitabı okuyunca hayretler içinde kalacaksınız. Dünya dillerine çevrilmiş, çok satanlar listesinde haklı yerini almış bu eseri okurlarla ilk kez ETON Yayıncılık buluşturuyor ve önemli bir eksiği gidermiş oluyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-01
DOSYA BOYUTU:
12,16
ISBN:
6059210010
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Larisa N. Vasileva
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kremlin Kadınları PDF

Kremlin Kadınları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Larisa N. Vasileva. Okuyabilirsin Kremlin Kadınları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ar. Sovyet Rus şair ve yazarı Larisa N ... Kremlin Kadınları | Kitapidea.com ... . Vasileva ise 'Kremlin Kadınları' kitabında bunların karşılığı olacak çok güzel bir anlatımda bulunmuş. Fatma Arıkan ve Serdar Arıkan tarafından çevrilen Kremlin Kadınları kitabında Vasileva Kremlin'in hanımefendileri olan kadınların tarihi süreçteki rollerini, mücadelelerini, anılarını aktarıyor. Larisa N. Vasileva. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser ... Kremlin Kadınları | bkmkitap.com ... . Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... 8.40 €. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... Bir de bilmediğimiz saraylar var, Kremlin Sarayı mesela... Sarayı ve sarayın içindeki kadınları bilmiyoruz Rus yazar Larisa N. Vasileva KREMLİN KADINLARI adlı eserinde bu kadınları anlatıyor... Larisa N. Vasileva. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... ACIKLAMA Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları. Sosyalizmin son dönemini yaşam...