acem2019delhi.com

Uzak Ülke Kıyıları

Responsive image
Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız.Ahmet Midi’ye başarılı çalışmalarından dolayı tebriklerimi sunuyorum. Prof. Dr. H. Hüsnü Gündüz İstanbul Yeni Yüzyıl Üniv. RektörüEseri her okuyanın kendine dair bir şeyler bulacağı, modern çağımızın evlilik, boşanma gibi değerlerine bakışları içeren, kara sevda diye tabir edebileceğimiz aşkın tadınca yer aldığı, geniş ailelerin tüm güzelliği ile tasvir edildiği güzel ve hayalleri olan bir roman. Kitap okurken ağladığım pek vaki değildir, lakin bu eserde gözyaşı vanalarıma sahip olamadığımı tüm yürekliliğimle söylemeliyim. Beni halden hale, şekilden şekile soktu. Ticari kaygılardan tamamen uzak ama bir o kadar da bundan sonra edebi camiada emin adımlarla yürüyecek olan bir romancı, Ahmet Midi… Ulaş Salih Özdemir Eğitimci-YazarHer kitap, okuyucusunu başka bir dünyaya götürür. Okuduğu kitap, okuyanın ruhunda, aklında film olur akar. Yani her okuyucu aynı zamanda okuduğu kitabın filmini zihninde çeken bir film yönetmenidir. İnsana, sevgiye, özleme, hastalığa, sağlığa, ülkemize, korkuya, zorluklara, umuda, kırılganlıklara, nefrete, şaşkınlıklara, ön yargıya, doku-organ nakline, hastaneye, doktora dair bir film çekmek istiyorsanız zihninizde, hemen kitabın sayfalarını açın. Hayallerinizi, tecrübelerinizi serbest bırakın. Kitabı bitirdiğinizde yani "Zihninizde Filminizi Bitirdiğinizde" Siz "Eski Siz" olmayacaksınız.Bize bu duyguları yaşattığın için teşekkürler Ahmet Midi.Alem FM- "Dr. Nafiz’le Alemin Sağlığı" Program yapım ve sunucusu. Dr. Mustafa Nafiz Karagözoğluİç hastalıkları Uzmanı.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-18
DOSYA BOYUTU:
7,82
ISBN:
6059078528
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Midi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Uzak Ülke Kıyıları PDF

Uzak Ülke Kıyıları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Midi. Okuyabilirsin Uzak Ülke Kıyıları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... çok duygulanacaksınız. 8.40 €. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum ... Uzak Ülke Kıyılarında Ahmet Midi ... . Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. Ahmet Midi - Uzak Ülke Kıyıları kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. 18.75 TL. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. bask ... Uzak Ülke Kıyıları Ahmet Midi ... . Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. 19.25 TL. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. Yeni Çıkanlar Çok Satanlar Hakkımızda Siparişlerim İletişim. 2. Uzak ülke kıyıları. ÇAT-37330 Çatı kitapları ahmet midi. Anne ve babasının kavgalarının sebebini kendinde arayan ve bu tartışmalardan yola çıkarak kadın erkek ilişkilerini sorgulayan bir küçük kız çocuğu; Elif. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici... Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. Ahmet Midi. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. Uzak Ülke Kıyıları Yazarı Kimdir? Yukarıda 6059078528 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Uzak Ülke Kıyıları yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Cengiz Damar vermekteyiz. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. 16.25 TL. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız....