acem2019delhi.com

Mohaçİsyan, Zafer ve Destan

Responsive image
Batı’nın ve Doğu’nun cesaret ormanlarının kaplanı, iman gücüyle dolu bir padişah; adaletini kendine kılıç yapmış Kanuni Sultan Süleyman…“Tüm güçlerin okyanusunun paha biçilemez incisi, inancın savunucusu, veziriazamım, beylerbeyim” dediği Pargalı İbrahim Paşa…Ve düşmanlarının korkulu rüyası…Anadolu, Rumeli, Mısır, Afrika, Akdeniz ve Karadeniz'in koruyucusu…Osmanlı Devleti'nin gizli istihbarat örgütü Çelik Hilal'in lideri, çaşıtlarbaşı Casus Vehimi geliyor!Türkiye’nin en çok okunan tarihî romanlarının yazarı, okurları tarafından “günümüzün Peyami Safa'sı” olarak anılan Okay Tiryakioğlu, Osmanlı casuslarının piri Vehimi’nin yine başrolde olduğu, Mohaç zaferiyle sonuçlanan bir macerayla yeniden okurlarıyla buluşuyor.Vatikan koridorlarından yeniçeri isyanlarına, aşılmaz kalelerin burçlarından en derin humbara tünellerine, güç ve zekânın birleştiği Vehimi’nin gölgesinde yepyeni bir aksiyona hazır olun! 
YAYIN TARİHİ:
2015-10-06
DOSYA BOYUTU:
9,51
ISBN:
6050820553
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Okay Tiryakioğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mohaçİsyan, Zafer ve Destan PDF

Mohaçİsyan, Zafer ve Destan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Okay Tiryakioğlu. Okuyabilirsin Mohaçİsyan, Zafer ve Destan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... piri Vehimi'nin yine başrolde olduğu, Mohaç zaferiyle sonuçlanan bir macerayla yeniden okurlarıyla ... Kızıl Ufuklar Mohaç: İsyan Zafer ve Destan ... ... ...okurları tarafından "günümüzün Peyami Safa'sı" olarak anılan Okay Tiryakioğlu, Osmanlı casuslarının piri Vehimi'nin yine başrolde olduğu, Mohaç zaferiyle sonuçlanan bir 4. Murat - Gürz ve Zafer. Türkiye'nin en çok okunan tarihî romanlarının yazarı, okurları tarafından "günümüzün Peyami Safa'sı" olarak anılan Okay Tiryakioğlu, Osmanlı casuslarının piri Vehimi'nin yine başrolde olduğu, Mohaç... ...tarafından ?günümüzün Peyami Safa'sı olarak anılan Okay Tiryakioğlu, Osmanlı casusların ... Kızıl Ufuklar Mohaç: İsyan Zafer ve Destan ... ... ...tarafından ?günümüzün Peyami Safa'sı olarak anılan Okay Tiryakioğlu, Osmanlı casuslarının piri Vehimi'nin yine başrolde olduğu, Mohaç zaferiyle sonuçlanan bir Murat; Gürz ve Zafer. 32.5 32.5....