acem2019delhi.com

İyilikleri Unutmuyorum - Vefa

Responsive image
Değerli Eğitimciler,İlköğretim programında yer alan “Vefa, sevgi, değer, saygı, sadakat, güven, fedakârlık, duyarlılık, nankörlük, ilgisizlik, ihmalkârlık, eşsizlik, af, anı, sır, akrabalık, arkadaş, öğretmen, hasta, toplum, vatan, bayram, iletişim, kutlama, nezaket, paylaşım, yardımlaşma, dayanışma, davet, ziyaret, ikram, mektup” gibi kavramların işlendiği “İyilikleri Unutmuyorum” isimli bu kitap ile aşağıdaki kazanımlar hedefleniyor.*Aile ve akraba büyüklerinin çocukluklarını araştırır.* Ailesinin ve dostların kıymetini bilir.* Sevdiği insanlarla ilişkilerini sıcak ve canlı tutar.* Kendisine yapılan iyilikleri unutmaz.* Arkadaşları ve aile büyükleriyle yakından ilgilenir, onların sevinç ve üzüntülerini paylaşır.* Uzakta olan arkadaşlarına veya akrabalarına mektup yazar, telefon eder. Onların hatırını sorar.
YAYIN TARİHİ:
2020-01-08
DOSYA BOYUTU:
3,84
ISBN:
9752639430
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rukiye Karaköse
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İyilikleri Unutmuyorum - Vefa PDF

İyilikleri Unutmuyorum - Vefa harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rukiye Karaköse. Okuyabilirsin İyilikleri Unutmuyorum - Vefa sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ocuk. "İyilikleri Unutmuyorum" adlı bu kitapta ilköğretim programında yer alan "Vefa, sevgi, değer, saygı, sadakat ... İyilikleri Unutmuyorum-Vefa Rukiye Karaköse ... ... Çocuk Kitapları /. Bilmece, Bulmaca /. İyilikleri Unutmuyorum-Vefa. İyilikleri Unutmuyorum-Vefa. Erdemler İyilikleri Unutmuyorum Vefa - Nuray Türkyılmaz. Timaş Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 80.8 Puan. Necla Saydam kaleme aldığı Erdemler: İyilikleri Unutmuyorum - Vefa adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. İyilikleri Unutmuyorum - Vefa Değerli Eğitimciler, İlköğretim programında yer alan "Vefa, sevgi, değer, saygı, ... İyilikleri Unutmuyorum - Vefa - Rukiye Karaköse | kitapyurdu.com ... . İyilikleri Unutmuyorum - Vefa Değerli Eğitimciler, İlköğretim programında yer alan "Vefa, sevgi, değer, saygı, sadakat, güven, fedakârlık, duyarlılık, nankörlük, ilgisizlik, ihmalkârlık, eşsizlik, af, anı, sır... İyilikleri Unutmuyorum-Vefa. Yeni. Ücretsiz Kargo. "İyilikleri Unutmuyorum" adlı bu kitapta ilköğretim programında yer alan "Vefa, sevgi, değer, saygı, sadakat, güven, fedakarlık, duyarlılık... 5.94 TL. *Aile ve akraba büyüklerinin çocukluklarını araştırır. * Ailesinin ve dostların kıymetini bilir. * Sevdiği insanlarla ilişkilerini sıcak ve canlı tutar. * Kendisine yapılan iyilikleri unutmaz. "Erdemler: İyilikleri Unutmuyorum Vefa". için 7 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Erdemler serisi - iyilikleri unutmuyorum - vefa. Satıcı. : İkram Kitabevi. 7.65 TL. Sevgili Çocuklar, "İyilikleri Unutmuyorum" adlı bu kitapta ilköğretim programında yer alan "Vefa, sevgi, değer, saygı, sadakat, güven, fedakarlık, duyarlılık, nankörlük, ilgisizlik, ihmalkarlık... 8.50 TL. Sevgili Çocuklar, "İyilikleri Unutmuyorum" adlı bu kitapta ilköğretim programında yer alan "Vefa, sevgi, değer, saygı, sadakat, güven, fedakarlık, duyarlılık, nankörlük, ilgisizlik, ihmalkarlık... Rukiye Karaköse adlı yazara ait İyilikleri Unutmuyorum-Vefa kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. İyilikleri Unutmuyorum Vefa - Erdemler 1. Nuray Türkyılmaz Vahide ulusoy Gökçek. İyilikleri Unutmuyorum Vefa - Erdemler 1. Satış Noktaları. Paylaşın. Rukiye Karaköse, Nuray Türkyılmaz Catic, Saadet Karacagöz Uzun. Sevgili Çocuklar, "İyilikleri Unutmuyorum" adlı bu kitapta ilköğretim programında yer alan "Vefa, sevgi, değer, saygı, sadakat... İlköğretim programında yer alan "Vefa sevgi değer saygı sadakat güven fedakârlık duyarlılık nankörlük ilgisizlik * Sevdiği insanlarla ilişkilerini sıcak ve canlı tutar. * K...