acem2019delhi.com

Kerem ile Zehra / İki Sevinç Bir Arada

Responsive image
İKİ SEVİNÇ BİR ARADA Tema Adı: Çocuk DünyasıKonu Adı: Arkadaşlık – Sevgi – Saygı – Güven – Kardeş Sevinci Okulun son günleri oyun ve eğlenceyle geçmektedir. Karnesini aldığı gün, Kerem ve ailesi bir kutlama yaparlar. Kerem karne sevincinin yanı sıra, o gün bir kardeşi olacağını öğrenir. Kardeşi olmasını çok isteyen Kerem'in sevincine diyecek yoktur. Ailesiyle birlikte gittikleri lunaparkta, ailesinin ilgi ve sevgisini içinde hisseder.Hikâye, arkadaşlık, sevgi, içtenlik; yeni arkadaşın oyuna kabulü; aile içindeki sevgi, saygı, güven ve yeni kardeş sevinci gibi konulara değinmektedir.Çocukların estetik anlayışı düşünülerek her sayfası resimli hazırlandı.Okumayı sevdiren, eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir kurgu ile oluşturuldu.
YAYIN TARİHİ:
2018-11-12
DOSYA BOYUTU:
6,75
ISBN:
6051867144
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gülsüm Cengiz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kerem ile Zehra / İki Sevinç Bir Arada PDF

Kerem ile Zehra / İki Sevinç Bir Arada harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gülsüm Cengiz. Okuyabilirsin Kerem ile Zehra / İki Sevinç Bir Arada sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... İki Sevinç Bir Arada - Kerem ile Zehra Gülsüm Cengiz ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Kerem ile Zehra / İki Sevinç Bir Arada. İki sevinç bir arada. Tema Adı: Çocuk Dünyası Konu Adı: Arkadaşlık Sevgi Saygı Güven Kardeş Sevinci. 7 TL. Karnesini aldığı gün, Kerem ve ailesi bir kutlama yaparlar. Kerem karne sevincinin yanı sıra, o gün bir kardeşi olacağını öğrenir. Kardeşi olmasını çok isteyen Kerem'in sevincine diyecek yoktur. Karnesini aldığı gün, Kerem ve ailesi bir ... İki Sevinç Bir Arada - Kerem ile Zehra - Gülsüm... | Kitapkolik.com ... . Kardeşi olmasını çok isteyen Kerem'in sevincine diyecek yoktur. Karnesini aldığı gün, Kerem ve ailesi bir kutlama yaparlar. Kerem karne sevincinin yanı sıra, o gün bir kardeşi olacağını öğrenir. Kardeşi olmasını çok isteyen Kerem'in sevincine diyecek yoktur. Mesela bu yazımızda yazar Gülsüm Cengiz kitapları arasında yer alan Kerem ile Zehra / İki Sevinç Bir Arada yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. 5.11 TL. Karnesini aldığı gün, Kerem ve ailesi bir kutlama yaparlar. Kerem karne sevincinin yanı sıra, o gün bir kardeşi olacağını öğrenir. Kardeşi olmasını çok isteyen Kerem'in sevincine diyecek yoktur....