acem2019delhi.com

Gülistan Sitesi Çocukları / Bir Kalem Yeter Bana

Responsive image
BİR KALEM YETER BANA Ünite Adı: EVİMİZDE HAYATKonu Adı: Sosyal Sorumluluk – Yardımlaşma – Planlı Yaşam Güneş İlkokulu öğrencileri selden zarar gören köy okuluna yardım etmek için sosyal yardım projesi yaparlar. Projelerin hepsi birbirinden ilginçtir. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu “Bir Kalem Yeter Bana!” projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır. Sonra bütün öğrenciler projeyi gerçekleştirmek için çalışmaya başlarlar.Hikâye, doğa olaylarının yıkıma dönüşebileceği, zor durumda olanlara yardım etme, sosyal sorumluluk, tüketim bilinci, planlı programlı yaşamak gibi konulara değinmektedir.Çocukların estetik anlayışı düşünülerek her sayfası resimli hazırlandı.Okumayı sevdiren, eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir kurgu ile oluşturuldu.
YAYIN TARİHİ:
2018-11-08
DOSYA BOYUTU:
5,78
ISBN:
6051867038
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gülsüm Cengiz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gülistan Sitesi Çocukları / Bir Kalem Yeter Bana PDF

Gülistan Sitesi Çocukları / Bir Kalem Yeter Bana harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gülsüm Cengiz. Okuyabilirsin Gülistan Sitesi Çocukları / Bir Kalem Yeter Bana sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...a!" projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır ... Gülistan Sitesi Çocukları / Bir Kalem Yeter Bana - Gülsüm Cengiz... ... . 4.90 TL. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu "Bir Kalem Yeter Bana!" projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gülistan Sitesi Çocukları / Bir Kalem Yeter Bana. Bir kalem yeter bana. Ünite Adı: EVİMİZDE HAYAT Konu Adı: Sosyal Sorumluluk Yardımlaşma Planlı Yaşam. Projeleri ... Bir Kalem Yeter Bana - Gülistan Sitesi Çocukları | bkmkitap.com ... . Bir kalem yeter bana. Ünite Adı: EVİMİZDE HAYAT Konu Adı: Sosyal Sorumluluk Yardımlaşma Planlı Yaşam. Projelerin hepsi birbirinden ilginçtir. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu Bir Kalem Yeter Bana! projesini kabul ederler. Yeni Arkadaş - Gülistan Sitesi Çocukları; Hayat Ünite Hikayeleri. Projelerin hepsi birbirinden ilginçtir. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu "Bir Kalem Yeter Bana!" projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır. 7 TL. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu "Bir Kalem Yeter Bana!" projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır. 4.83 TL. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu "Bir Kalem Yeter Bana!" projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır. Projelerin hepsi birbirinden ilginçtir. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu "Bir Kalem Yeter Bana!" projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır. Projelerin hepsi birbirinden ilginçtir. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu "Bir Kalem Yeter Bana!" projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır. Gülsüm Cengiz. Güneş İlkokulu öğrencileri selden zarar gören köy okuluna yardım etmek için sosyal yardım projesi yaparlar. Projelerin hepsi birbirinden ilginçtir. Projelerin hepsi birbirinden ilginçtir. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu "Bir Kalem Yeter Bana!" projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır. Bir kalem yeter bana. Ünite Adı: EVİMİZDE HAYAT Konu Adı: Sosyal Sorumluluk Yardımlaşma Planlı Yaşam. İkinci sınıflar Elif ile Aslı'nın sunduğu "Bir Kalem Yeter Bana!" projesini kabul ederler. 6 €. İkinci sınıflar, Elif ile Aslı'nın sunduğu "Bir Kalem Yeter Bana!" projesini kabul ederler. Arif'in projesiyse, selin önüne geçmek için köyün çevresinin ağaçlandırılmasıdır....