acem2019delhi.com

Küçük Prens

Responsive image
“Elveda”, dedi tilki. “İşte benim sırrım: Çok basit; insan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçekler gözle görülmez.”“Gerçekler gözle görülmez”, diye yineledi Küçük Prens, unutmamak için.“Gülün için harcadığın zamandır, gülünü böylesine önemli kılan.”“Gülüm için harcadığım zamandır, gülümü önemli kılan” dedi Küçük Prens, unutmamak için.“İnsanlar bu gerçeği unuttular”, dedi tilki.“Ama sen unutma.”
YAYIN TARİHİ:
2019-11-14
DOSYA BOYUTU:
4,56
ISBN:
6056974007
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Antoine De Saint Exupery
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küçük Prens PDF

Küçük Prens harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Antoine De Saint Exupery. Okuyabilirsin Küçük Prens sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ini bulan pilotumuz farklı bir yerden gelmiş ufak bir genç ile tanışmıştır ... Küçük Prens Kitap Özeti - Yeter Ki Siz Okuyun. - arabuloku.com ... . The Little Prince izle, Küçük Prens - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. The Little Prince (2015). Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz. Küçük Prens Hakkında Pek Bilinmeyen 10 Şey. Çocukluğunda neredeyse herkes okumuştur Küçük Prens'i. Küçük Prens (Fransızca özgün adı: Le Petit Prince), Fransız yazar ve pil ... Instagram | Kucukprens ... . Küçük Prens (Fransızca özgün adı: Le Petit Prince), Fransız yazar ve pilot Antoine de Saint-Exupéry tarafından yazılan ve 1943'te yayımlanan masal. Dünyanın en çok satan ve okunan kitaplarından biridir. Dünya çapında 140 milyon kopya satan "Küçük Prens" okuyanı yetişkinliğe hazırlayan derslerle dolu. Huzurlarınızda Küçük Prens'in büyüklere verdiği 11 hayat dersi… Yazar-çevirmen Az...