acem2019delhi.com

Kokular Kitabı IIParfümler

Responsive image
Bu dünyanın kokusu çıktı! Gönül rahatlığıyla “burnunuzun dikine” gidebilesiniz diye hazırlanan Kokular Kitabı’nın Parfümler’e odaklanan bu yeni cildinde, koku dünyasının görünen yüzündeki hülyalı ifadelerin perde arkasına tanık olacaksınız. Hazır olun, beklentilerinizden farklı şeylerle karşılaşabilirsiniz. Sert bilimsel gerçekle yumuşak hayallerin tam ortasında bir yerde ayağı kaymadan durmaya çalışarak, Shalimar’dan cK One’a, Grasse’taki yasemin tarlalarından koku moleküllerine uzanan şaşırtıcı bir yolculuğa çıkacaksınız. Üstelik “koku” dendiğinde, Türkiye’de akla gelen ilk isim olan Vedat Ozan’ın “burnunuzda tüten” üslubuyla... Vedat Ozan, bu kez de mitolojiden kültürel tarihe, kimyadan ekonomi-politiğe, edebiyattan sinemaya girilmedik tarla bırakmadı. Parfüm kullanın veya kullanmayın; bu cilt vazgeçilmez başucu kitabınız olacak. Parfümler’den sonra parfümler, artık sizin için farklı kokacak... Ama hepsi bu değil. Bu ciltte tamamen parfümlere odaklanan Vedat Ozan iki cilt daha hazırlıyor; konunun “kültürel tarih” ve “lezzet” boyutları da var! “Kendimize karşı dürüst olalım; zamanı ve ruhunu bilmeden onu yansıtma iddiasıyla ortaya çıkan bir ürünü anlamamız mümkün değil. Korkmayın, kimya dersinden kaçıp tarih dersine yakalanmadınız. Ufak dedikodular ve fevkâlade lüzumsuz bilgilerle donanmış ‘cemiyet haberleri’ türünden virüsler eksik değil kitapta... ‘Rahat olun’ yani, ‘sıkıntı yok’.”
YAYIN TARİHİ:
2019-10-18
DOSYA BOYUTU:
6,43
ISBN:
6051419305
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Vedat Ozan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kokular Kitabı IIParfümler PDF

Kokular Kitabı IIParfümler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Vedat Ozan. Okuyabilirsin Kokular Kitabı IIParfümler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ümler" tonlarca çiçeceğin, bitkinin, baharatın ... Kokular Kitabı 2 - Parfümler , Vedat Ozan - Fiyatı... | İdefix ... ... En iyiler. Kitap kokulu parfümler üretildi. ABD merkezli haber sitesi Quartz'a göre; edebiyat tutkunlarının ilgisini çekmek isteyen birçok firma, kitap kokusu üretmeye başladı. İnsanların kitapla ve kitap kokusuyla kurdukları bağ, her zaman ayrı bir yerde durur. Edebiyat Tutkunları İçin Üretilen İleri Düzey Bir Tasarım: Kitap Kokulu Parfüm. 2. cilt parfümler alt başlıklı kokular kitab ... Kokular Kitabı 2: Parfümler - Vedat Ozan Fiyatı ... . 2. cilt parfümler alt başlıklı kokular kitabı size daha iyi hizmet sunmak için ekşi'de çerezler kullanıyoruz. ekşi'yi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. daha fazla bilgi ×. Yaza uygun hafif parfümler. Su gibi duru, hafif ve berrak… ile sizi rahatlatan, stres seviyenizi kontrol altına alan yeni bir koku… En iyi dermokozmetik seçimi nasıl yapılır? En ucuz Kitap Deneme - İnceleme modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Kokular Kitabı Everest Yayınları keşfet. Kokular Kitabı 2 - Parfümler/vedat Ozan. Çok İyi. Kışın odunsu ve sıcak bir kokuya ihtiyaç duyanların favori parfümü olacak. PARFÜM | 2020'de Kullanmaya Devam Edeceğimiz En İyi Parfümler. Editör. Mesut Varlık. Kokular Kitabı 2 - Parfümler. Bu düny...