acem2019delhi.com

Yokluğundan Öperim

Responsive image
“…Kim öpülür “yokluğundan”? Kimimiz var sahi? Benim iki varım bir yoğum var.Biri yârim. Yârim var çok şükür. Yara gibi. Derman kanar. Kanayan yarama, yaramdan kanayan dermanı sürerim. Ne güzel bir döngüdür bu. Biri derdim. Derdim var çok şükür. Derdi olmayan yok olur. Çok şükür derdim “dertsizlerin derdi” gibi değil.”Sahi kim öpülür yokluğundan?Yârim var. Yaram gibi sıcacık.Derdim var. Dermanım derdimde saklı.Dostum. O da yokluğunda saklı.Dostum! Öpülesi yokluğuna selam olsun. Yokluğunda saklıdır varlığım.Yazar Ali Rıza Kaşıkçı soruyor okuyucuya yok mu sizin de yokluğundan öptüğünüz bir gönüldaşınız? Herkes sadece yârine odaklanmışken yazar gönül gözünü “Ve dostum... İşte O yok. Yani varlığı var, kendisi yok. Sevgi gibi, merhamet gibi, adalet gibi, barış gibi. Var olduğunu biliyoruz ama kendisi ortada yok” diyerek başka bir sevginin merciine çeviriyor gözleri…“Gerçek dost, adım başında “dostum dostum” diyenlerin ağzındaki sakız gibi çiğnenen varlık mı? Hiç sanmıyorum!” darken hakiki manada dostluğun değerine işaret ediyor. Bu kitabı okurken gönül gözünüz hakiki manada size dost olmuşlara çevrilecektir.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-26
DOSYA BOYUTU:
10,8
ISBN:
6059810036
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ali Rıza Kaşıkçı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yokluğundan Öperim PDF

Yokluğundan Öperim harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ali Rıza Kaşıkçı. Okuyabilirsin Yokluğundan Öperim sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...var. Biri yârim. Yârim var çok şükür ... Yokluğundan Öperim Ali Rıza Kaşıkçı ... . Yara gibi. Derman kanar. 7.50 TL. Kim öpülür "yokluğundan"? Kimimiz var sahi? Benim iki varım bir yoğum var. Biri yarim. Yarim var çok şükür. Yara gibi. Derman kanar. Kanayan yarama, yaramdan kanayan dermanı sürerim. Kitap : Yokluğundan Öperim, Yazar : Ali Rıza Kaşıkçı, Yayınevi : Kahverengi Kitap - 9786059810036 - Fiyat: 7,04 TL. ACIKLAMA Kim öpülür "yokluğundan"? Kimimiz var sahi? Ali Rıza Kaşıkçı. Kim öpülür "yokluğundan"? Kimimiz va ... Yokluğundan Öperim - Ali Rıza Kaşıkçı | kitapyurdu.com ... . Kim öpülür "yokluğundan"? Kimimiz var sahi? Benim iki varım bir yoğum var. Biri yarim. Yarim var çok şükür. Yara gibi. Derman kanar. ücretsiz Indir okumak Yokluğundan Öperim DOC epub torrent Oku sayısallaştırılmış Yokluğundan Öperim pdf Yokluğundan Öperim ucuz satın al Yokluğundan Öperim Djvu. 7.50 TL. Kim öpülür "yokluğundan"? Kimimiz var sahi? Benim iki varım bir yoğum var. Biri yarim. Yarim var çok şükür. Yara gibi. Derman kanar. Kanayan yarama, yaramdan kanayan dermanı sürerim. Yokluğundan Öperim Kim öpülür "yokluğundan"? Kimimiz var sahi? Benim iki varım bir yoğum var. Çok şükür derdim "dertsizlerin derdi gibi değil. Sahi kim öpülür yokluğundan? Yârim var. 7.50 TL. Kim öpülür "yokluğundan"? Kimimiz var sahi? Benim iki varım bir yoğum var. Biri yarim. Yarim var çok şükür. Yara gibi. Derman kanar. Kanayan yarama, yaramdan kanayan dermanı sürerim. 9.26 TL. Kim öpülür "yokluğundan"? Kimimiz var sahi? Benim iki varım bir yoğum var. Biri yarim. Yarim var çok şükür. Yara gibi. Derman kanar. Kanayan yarama, yaramdan kanayan dermanı sürerim. 7.50 TL. Kim öpülür ?yokluğundan"? Kimimiz var sahi? Benim iki varım bir yoğum var. Biri yârim. Yârim var çok şükür. Yara gibi. Derman kanar. Kanayan yarama, yaramdan kanayan dermanı sürerim....