acem2019delhi.com

Hedef Mustafa Kemal

Responsive image
1.Dünya Savaşı sonrasında ülke perişan bir hale gelmiş, İtilaf Devletleri tarafından vatan toprağı bölüşülmeye başlanmıştı.Mustafa Kemal adında bir komutanın Amasya denilen küçük bir beldede birkaç arkadaşıyla birlikte aldıkları kararı tüm dünyaya duyurdular.Vatanın bütünlüğü ve milletin bağımsızlığı tehlikededir!İtilaf Devletleri bu çıkışa karşı bir plan hazırlamıştı. Avrupa’da yıllarca takip ederek, zamanı geldiğinde Sultan Vahdettin’in oğlunu yakalayıp Mustafa Kemal’in peşinden Anadolu’ya gönderirler. Sivas’ta toplanacak kongre için Bursa delegelerini öldürüp yerine geçen bu şehzade ve yanındaki arkadaşlarının hiç beklemediği bir misafiri daha vardır: Esma, Bursa’da bir toprak ağasının kızı.Komutanın peşinden Sivas’a doğru amansız bir takip, bitmek bilmeyen bir serüvenle herkesin gizlediği sırlar da bir bir ortaya çıkar. Yaşadıkları bütün zorluklara rağmen bir tek amaç etrafında birleşirler: o amaç da Mustafa Kemal’i öldürmektir. 
YAYIN TARİHİ:
2015-10-28
DOSYA BOYUTU:
4,64
ISBN:
6059016957
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Gökhan Biçer
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hedef Mustafa Kemal PDF

Hedef Mustafa Kemal harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Gökhan Biçer. Okuyabilirsin Hedef Mustafa Kemal sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...mal kitabına benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri ... 53) MUSTAFA KEMAL'İN İLETİŞİM DEHASI... : Yeniden Ergenekon ... . Adı: Hedef Mustafa Kemal. Gökhan Biçer. 1.Dünya Savaşı sonrasında ülke perişan bir hale gelmiş, İtilaf Devletleri tarafından vatan toprağı bölüşülmeye başlanmıştı. Mustafa Kemal adında bir komutanın Amasya denilen küçük bir... Gökhan Biçer. "İhanet hiç bu kadar içten gelmemişti" 1. Dünya Savaşı sonrasında ülke perişan bir hale gelmiş, İtilaf Devletleri tarafından vatan toprağı bölüşülmeye başlanmıştı. Kariyer sayfasında Mustafa Kemal Hedef isimli futbolcun ... Hedef Mustafa Kemal - Gökhan Biçer ... . Kariyer sayfasında Mustafa Kemal Hedef isimli futbolcunun sezon bazında takımının yer almış olduğu turnuvalardaki maç, gol, asist, sarı kart, kırmızı kart, oyuna girme, oyundan alınma, ilk onbirde... MUSTAFA KEMAL HEDEF - Türkiye Futbol Federasyonu Resmi İnternet Sitesi - Milli Takımlar, Süper Lig, Puan cetveli, Fikstür,TFF 1. Lig, TFF...