acem2019delhi.com

Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı

Responsive image
Üniversitelerde öğrencilere ve üniversite çalışanlarına yönelik psikolojik danışmanlık hizmetleri üzerine Türkçe hazırlanmış bu ilk telif kitap, İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Birimi’nde çalışan psikolojik danışmanların yıllar içinde yaşadıkları deneyimlerin, verdikleri hizmetlerin, yaşadıkları zorlukların, ikilemlerin ve baş etme biçimlerinin bir sentezidir. Kitabın temeli daha çok deneyime dayalıyken, destekleyici bir teorik zemine de zaman zaman yer verilmiştir.Filiz Yurtseven ve Murat Paker’in derlediği bu eser, birçok yazarın katkıları ile hazırlanmıştır. Yazarlar için motivasyon sağlayan en önemli unsurlardan biri, Psikolojik Danışmanlık veya Psikoloji bölümü öğrencileri için nerede çalışmak istediklerini seçerken fikir sağlayabilecek ve özellikle kurumlarda yeni çalışmaya başlayan uzmanlar için bir el kitabı niteliği taşıyabilecek, böylece belirsizliğin içinde var olmaya çalışırken onlara bir çerçeve sunabilecek bir yol haritası oluşturmaktı.Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı, deneyimli psikolojik danışmanlar ve psikoterapistler için için de bazı zorlukları yaşarken yalnız olmadıklarını hissedebilecekleri, kendi çalışmalarını gözden geçirme fırsatı bulabilecekleri ve bu eserde paylaşılan bazı çalışmalarla kendi süreçlerini zenginleştirebilecekleri bir kaynak niteliğindedir.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-11
DOSYA BOYUTU:
5,4
ISBN:
6053994121
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı PDF

Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şmak istediklerini seçerken fikir sağlayabilecek ve özellikle kurumlarda yeni çalışmaya başlayan uzmanlar için bir el kitabı ... Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı ... ... ...Psikolojik Danışmanlık veya Psikoloji bölümü öğrencileri için nerede çalışmak istediklerini seçerken fikir sağlayabilecek ve özellikle kurumlarda yeni çalışmaya başlayan uzmanlar için bir el kitabı niteliği... Kargo dahil en ucuz22,67 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı. ...PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EL KİTABI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap ... Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı Satın Al | OdaKitap.com ... . Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı. ...PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EL KİTABI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... 31.10 TL. Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı - Üniversitelerde öğrencilere ve üniversite çalışanlarına yönelik psikolojik danışmanlık hizmetleri üzerine Türkçe hazırlanmış bu ilk telif kitap... ...Psikolojik Danışmanlık veya Psikoloji bölümü öğrencileri için nerede çalışmak istediklerini seçerken fikir sağlayabilecek ve özellikle kurumlarda yeni çalışmaya başlayan uzmanlar için bir el kitabı niteliği... ...bir el kitabı niteliği taşıyabilecek, böylece belirsizliğin içinde var olmaya çalışırken onlara bir çerçeve sunabilecek bir yol haritası oluşturmaktı.Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı, deneyimli... Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı-İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları-9786053994121-Kolektif-%20 indirimli-Üniversitelerde öğrencilere ve üniversi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı. istediklerini seçerken fikir sağlayabilecek ve özellikle kurumlarda yeni çalışmaya başlayan uzmanlar için bir el kitabı niteliği... 23.48 TL. Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı, deneyimli psikolojik danışmanlar ve psikoterapistler için için de bazı zorlukları yaşarken yalnız olmadıklarını hissedebilecekleri, kendi... Kolektif. Yazarlar:Gülcan Akırmak, Alev Çavdar, Hande Dündar, Ayşegül Kumanlı Güneş,Sibel Halfon, Mia Medina, Simden Demirkıran Oral, Murat Paker,Gökçen Yıldız, Filiz Yurtseven. 32.41 TL. Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı, deneyimli psikolojik danışmanlar ve psikoterapistler için için de bazı zorlukları yaşarken yalnız olmadıklarını hissedebilecekleri, kendi... Üniversitede Psikolojik Danışmanlık El Kitabı, deneyimli psikolojik danışmanlar ve psikoterapistler için için de bazı zorl...