acem2019delhi.com

Mesut Özil

Responsive image
Almanya’da gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak büyüdü. Küçük yaşta kendini ispatladı. Ailesi, özellikle babası en büyük destekçisi oldu. Mükemmel Almancası ve disiplinli çalışmasıyla Almanya’da çok sevildi. Bir Alman gibi disiplinli, bir Türk gibi teknik bir oyun anlayışı geliştirdi. Çocukluğundan beri Zidane hayranıydı. Onun maçlarını neredeyse nefes almadan izler, her bir hamlesini beynine kazırdı. Yıllar geçti, 17 Ağustos 2010 tarihinde, hayranı olduğu Zidane’ın top koşturduğu Real Madrid ile altı yıllık anlaşma imzaladı. Bu anlaşma ile yalnızca kendisi değil, kendisine inanan ve altyapıdan onu yetiştiren takımlar da büyük paralar kazandılar.Mesut Özil, gerek sergilediği başarılı futbolu, gerekse bir insan olarak saygı uyandıran tavırları ve çalış-kanlığıyla, ülkemizin yüz akı oldu.
YAYIN TARİHİ:
2013-04-09
DOSYA BOYUTU:
8,30
ISBN:
6054453375
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Uğur Önver
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mesut Özil PDF

Mesut Özil harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Uğur Önver. Okuyabilirsin Mesut Özil sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...tedir. Mesut Özil 15 Ekim 1988 tarihinde Almanya'da doğmuş, Türk asıllı Alman milli takımının ve Arsenal'in futbolcusudur ... Mesut Özil Haberleri - Sporx ... . Bu yazımızda Mesut Özil'in hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler veriyoruz. to MESUT-OZIL.NET, a fan-site dedicated to being your #1 source at everything Mesut Özil! The site is aiming to bring you all the lastest news, photos and media. Mesut Özil haberleri ve güncel gelişmeler için tıkla! Mourinho'ya göre çalıştığı en iyi 11 oyuncu. Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye doğum hediyesi tapu. Check out all the latest information on Mesut Özil - all the news, stats ... Mesut Özil (@m10_official) Instagram Profili • 1,345 Fotoğraf ve Video ... . Mesut Özil'den Amine Gülşe'ye doğum hediyesi tapu. Check out all the latest information on Mesut Özil - all the news, stats, analysis, fan opinions & more at 90min.com. Mesut Ozil. Mesut Özil, 15 Ekim 1988 tarihinde, Gelsenkirchen, Almanya'da dünyaya geldi. Mesut Özil'in kendisi gibi futbolcu olan kardeşi Mutlu Özil ise Hebler 06 takımında top koşturmaktadır. 15 Ekim 1988 doğumlu olan Türk asıllı Futbolcu Mesut Özil Gelsenkirchen Almanya'da dünyaya gelmiştir. Almanya Milli Takım formasınıda 2009 senesinden beri giymekte olan Mesut Özil aslen... Mesut Özil, Alman Milli Takımı'ndan ayrıldı. Özil karara gerekçe olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğraf çektirmesi sonrasında gördüğü tepkileri gösterdi. Mesut Özil hakkında en son ve en doğru haberler Mynet haber farkı ile bu sayfada. Mesut Özil Haberleri için tıklayınız....