acem2019delhi.com

Bay Fıstık

Responsive image
David ve Alice Pepin’in evliliği alarm veriyor: Obez ve depresif Alice’in hayal kırıklığıyla sonuçlanan diyetleri ve girdiği bunalımlar, yaklaşan felaketin işaretleri. David ise çareyi, gizlice yazdığı ve hayatını ele geçirmeye başlayan romanında arıyor.Ward ve Hannah Hastroll’ın evliliği tehlikede: Bir sabah Hannah, hayatının geri kalanını yatağında sürdürmeye karar veriyor. Kafası karışan kocasının Hannah’yla iletişim kurma çabaları boşuna. Bu kafa karışıklığı cinayetle sonuçlanabilir.Sam ve Marilyn Sheppard’ın evliliği paramparça olmak üzere: Hamile olan Marilyn, kocasının sadakatsizliğinden usanmış durumda. Sam ise yakında karısının katili olmakla suçlanacağından habersiz.Bay Fıstık’ta üç evliliğin hikâyesi iç içe geçiyor, evliliklerin karanlık tarafları gözler önüne seriliyor: Birbirinin ölümünü düşleyen eşler, aldatmalar ve kavgalar, bırakıp gitme hayalleri ? kan, ter ve gözyaşı. Sadece bunlar da değil ? bilgisayar oyunları, Hitchcock filmleri, Hawaii manzaraları ve eş öldürme hizmeti veren bir kiralık katil de Adam Ross’un bir labirenti andıran romanında buluşuyor. Okuyucuysa, hayal ile gerçeğin birbirine karıştığı ve içinde kaybolmanın da en az çıkış yolunu aramak kadar zevkli olduğu bu labirentte, eldeki tek ipucu olan isimleri takip etmek zorunda.
YAYIN TARİHİ:
2012-10-12
DOSYA BOYUTU:
5,62
ISBN:
9750823565
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adam Ross
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bay Fıstık PDF

Bay Fıstık harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adam Ross. Okuyabilirsin Bay Fıstık sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Biliyor musunuz," diye ekledi, "Bay Butler'a acıyorum ... Bay Fıstık Adam Ross ... . Bay Fıstık zeki, komik, sürükleyici ve sonuna kadar koruduğu gizemiyle sinsice hüzün veren bir roman." "Bay Fıstık ustalık ve yaratıcılıkla kotarılmış sürükleyici bir roman." - Richard Russo. Adam Ross. David ve Alice Pepin'in evliliği alarm veriyor: Obez ve depresif Alice'in hayal kırıklığıyla sonuçlanan diyetleri ve girdiği bunalımlar, yaklaşan felaketin işaretleri. Bay Fıstıkta üç evliliğin hikâyesi iç içe ge ... Bay Fıstık - Adam Ross - Yapı Kredi Yayınları | Kitapkolik.com ... . Bay Fıstıkta üç evliliğin hikâyesi iç içe geçiyor, evliliklerin karanlık tarafları gözler önüne seriliyor: Birbirinin ölümünü düşleyen eşler, aldatmalar ve kavgalar, bırakıp gitme hayalleri kan, ter ve gözyaşı. "Bay Fıstık". için 14 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 9,00 TL. Sepete Ekle. Bay fıstık. Adam Ross. Satıcı. Bay Fıstık Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Adam Ross tarafından yazılmıştır. Bay Fıstık kitabının PDF dosyasını indirip okumanız için bu içeriğimizi oluşturduk. Bay Fıstık. David ve Alice Pepin'in evliliği alarm veriyor: Obez ve depresif Alice'in hayal kırıklığıyla sonuçlanan diyetleri ve girdiiği bunalımlar, yaklaşan felaketin işaretleri. Bay Fıstık'ta üç evliliğin hikâyesi iç içe geçiyor, evliliklerin karanlık tarafları gözl...