acem2019delhi.com

Heidi / Dünya Çocuk Klasikleri

Responsive image
Güneşli ve pırıl pırıl bir Temmuz sabahıydı, o şirin Mayenfeld Köyü´nden Alp Dağı´na tırmanan patika yolda iki kişi yürüyürdu. Biri iriyarı ve sağlam yapılı bir genç kız, diğeri ise büyük kızın elinden tutan küçük bir kız çocuğu. Çocuğun esmer yüzü kıpkırmızı olmuştu, gerçi bu şaşılacak bir şey değildi. Çünkü yavrucağı bu sıcakta, kara kışmış gibi sarıp sarmalamışlardı. En fazla beş yaşında olmalıydı. Üzerindeki elbisenin içinde adeta kaybolmuştu; üst üste iki entari giydirilmiş, boynuna ise kırmızı büyük bir mendil bağlamışlardı. Ayaklarında ise altı çivili, kocaman dağ ayakkabıları vardı. Kızcağız bu yüklerin altında dağı doluk soluğa, güçlükle tırmanabiliyordu.Yarım saat yol aldıktan sonra Dörfli köyüne vardılar. Bu köy genç kızın doğduğu yerdi. Köyün içinden geçerlerken pencerelerden seslenen köylü kadınları olduğu gibi kapılarının eşiğinde durarak onu çağıranlarda vardı. herkes, onunla konuşmak istiyordu. Kız, durmaksızın, sadece selamlar vererek ve sorularına bir iki kelime ile cevap vererek yoluna devam etti.
YAYIN TARİHİ:
2018-09-17
DOSYA BOYUTU:
4,86
ISBN:
6052491119
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Johanna Spyri
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Heidi / Dünya Çocuk Klasikleri PDF

Heidi / Dünya Çocuk Klasikleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Johanna Spyri. Okuyabilirsin Heidi / Dünya Çocuk Klasikleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...çocuk Heidi. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... En Ucuz Heidi/Dünya Çocuk Klasikleri / Johanna Spyri Fiyatları ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Heidi/Dünya Çocuk Klasikleri. Heidi-Dünya Çocuk Klasikleri en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Heidi-Dünya Çocuk Klasikleri satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! 4 TL. Mayenfeld kasabasından dağlara doğru bir patika yol gider. Bu yolun her iki tarafında yeşil tarlalar v ... Heidi (Dünya Klasikleri) - Johanna Spyri - Timaş Çocuk - Klasikler ... . Mayenfeld kasabasından dağlara doğru bir patika yol gider. Bu yolun her iki tarafında yeşil tarlalar ve ağaçlıklar uzanır. Dağın eteğinde yol birden yön değiştirir ve tepeye kadar dimdik çıkar. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Heidi Dünya Çocuk Klasikleri 7 12 Yaş Dorlion Heidi Johanna Spyri Yediveren Çocuk Yayınları 9786257964234 Johanna Spyri. Dünya Çocuk Klasikleri - Heidi. Johanna Spyri. Yayınevi Kitaplarının gelirini savaş yaralılarına bağışladı. 1880 yılında Heidi adlı eserini yazdı. Heidi-Dünya Çocuk Klasikleri arıyorsan site site dolaşma! Heidi-Dünya Çocuk Klasikleri. Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı. %20 indirimli Yeni. Bilgi Yayınevi Bulutlara Simit Satan Çocuk - Muzaff...