acem2019delhi.com

Karınca Basmaz Efendilerİnce Ruhlardan Öyküler

Responsive image
Penceresi kadar düşer her eve ay ışığı. Güzelliklere açık olmak için güzel olmak, güzeli tam anlamak için de güzellerle olmak gerekir. Güzele niyet etmek yolu da yolcuyu da güzel kılar. Hepimiz bir yolculuktayız ve yolun da yolcunun da kaderi elbette farklı. Farklılıklar içinde ortak noktalar buldukça insanı, dolayısıyla hayatı severiz. Şerif Yusuf, herkesi suyu bile incitmeden içen, elif derken vavın hakkına girmeyen, niyet cömertliğiyle sevgi zengini olan Karınca Basmaz Efendiler'in gönül sofrasına davet ediyor. Herkes acıktığı kadar nasiplenirmiş sofradan. Bu kitap, gülü de bülbülü de anlatmak yerine herkes kendi gönlünce duysun, kalbince doysun diye gülistana kelebek kanadında bir davettir. Pencerelerimize bir bahar rüzgârı taşıma derdinin yanında, sevdayla birlikte merhameti ve aşktan daha büyük emaneti bulacaksınız iki kapak arasında. Karınca Basmaz Efendiler'in bu nazenin dünyasına buyurmaz mısınız?
YAYIN TARİHİ:
2015-11-23
DOSYA BOYUTU:
11,88
ISBN:
6059778039
DİL:
TÜRK
YAZAR:
ŞerifYusuf
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Karınca Basmaz Efendilerİnce Ruhlardan Öyküler PDF

Karınca Basmaz Efendilerİnce Ruhlardan Öyküler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır ŞerifYusuf. Okuyabilirsin Karınca Basmaz Efendilerİnce Ruhlardan Öyküler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...İnce Ruhlardan Öyküler PDF. Sufi Öyküler ... AlfaEkspres | Karınca Basmaz Efendiler ... . Şerif Yusuf Kitaplığı ; 1. Sufi Öyküler ; 1. Konu Başlığı Şerif Yusuf. Penceresi kadar düşer her eve ay ışığı. Güzelliklere açık olmak için güzel olmak, güzeli tam anlamak için de güzellerle olmak gerekir. Güzele niyet etmek yolu da yolcuyu da güzel kılar. Zarif insanların zarif ve hakiki öyküleri.🍀 Bazen ince ruhlara dokunmak ... Şerif Yûsuf'un kaleme aldığı"Karınc ... Karınca Basmaz Efendiler - Şerif Yusuf ... ... Şerif Yûsuf'un kaleme aldığı"Karınca Basmaz Efendiler"adlı kitabından istifade edecek çok ... İnce ruhlardan öyküler.... ...derken vavin hakkina girmeyen, niyet cömertligiyle sevgi zengini olan Karinca Basmaz Efendilerin gönül sofrasina davet ediyor. Karinca Basmaz Efendilerin bu nazenin dünyasina buyurmaz misiniz. karinca basmaz efendiler serif yusuf. Yazar: restok · 27 Eylül 2015. Önceki yazı karinca basmaz efendiler serif yusuf. Youtube Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız. Allah için o kadar önemliler ki bazıları Nahl (arı), Ankebût (örümcek), Neml (karınca) gibi sûrelere başlık oluyor. İnsana göre bir "tık" geride olmalarına rağmen birçok konuda pir ve üstatlar. İnce Ruhlardan Öyküler. . Karınca Basmaz Efendiler. Penceresi kadar düşer her eve ay ışığı. Güzelliklere açık olmak için güzel olmak, güzeli tam anlamak için de güzellerle olmak gerekir. Ebussuud Efendi şiir de yazmıştır. "Drahta ger ziyan etse karınca. Evet, bir yanda ağacına zarar veren karıncaları öldürmek için bile fetva isteyen ölmüş, ince ruhlu cihan padişahı. Şerif Yusuf Karınca Basmaz Efendiler İnce Ruhlardan Öyküler Sufi Kitap Fiyat:30 ₺ Kargo Ücretsiz Baskısı tükenmiştir Penceresi kadar düşer her eve ay ışığı. Cancel. Home ›. Details for: Karınca basmaz efendiler Material type: BookSeries: Sufi kitap102Sufi öyküler ; 1. Publisher: İstanbul : Sufi , 2015Description: 240 s. ; 21 cm.ISBN: 9786059778039.Subject... Şerif Yûsuf'un kaleme aldığı"Karınca Basmaz Efendiler"adlı kitabından istifade edecek çok güzel hisseler var. İnce ruhlardan öyküler.... Şerif Yusuf Karınca Basmaz Efendiler İnce Ruhlardan Öyküler Sufi Kitap Fiyat:30 ₺ Kargo Ücretsiz Baskısı tükenmiştir Penceresi ka...