acem2019delhi.com

Güzel ve Çirkin / 3 Boyutlu Masal

Responsive image
“Hiçbir şeye ihtiyacım yok” demiş Güzel. “Sadece… bana sadece bir tane kırmızı gül getirebilirsin. Şehirdeki evimizin bahçesindeki gülleri özledim.”Bir Tiyatro sahnesi gibi üç boyutlu tasarlanmış bu kitap, klasik Güzel ve Çirkin hikâyesini daha da büyülü hale getiriyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-12-12
DOSYA BOYUTU:
7,40
ISBN:
6052954683
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dinara Mirtalipova
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Güzel ve Çirkin / 3 Boyutlu Masal PDF

Güzel ve Çirkin / 3 Boyutlu Masal harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dinara Mirtalipova. Okuyabilirsin Güzel ve Çirkin / 3 Boyutlu Masal sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ıpova. Bir Tiyatro sahnesi gibi üç boyutlu tasarlanmış bu kitap, klasik Güzel ve Çirkin hikâyesini daha da büyülü hale getiriyor ... Güzel ve Çirkin - 3 Boyutlu Masal - Dinara... | azimkitap.com ... . Ve dinozorlar hakkında inanılmaz şeyler öğrenin! Bu kitaba sığdırılmış müzenin her sayfasındaki üç boyutlu maketler ve pencerelerle, sahne arkasını keşfedin. Dinara Mirtalipova. "Hiçbir şeye ihtiyacım yok" demiş Güzel. "Sadece… bana sadece bir tane kırmızı gül getirebilirsin. Şehirdeki evimizin bahçesindeki gülleri özledim.". 3 saat önce. Güzel ve Çirkin-3 Boyutlu Masal. Satıcı: nobelkitap. 68,00 TL. B ... Güzel ve Çirkin - 3 Boyutlu Masal | bkmkitap.com ... . Şehirdeki evimizin bahçesindeki gülleri özledim.". 3 saat önce. Güzel ve Çirkin-3 Boyutlu Masal. Satıcı: nobelkitap. 68,00 TL. Bu kitaba sığdırılmış müzenin her sayfasındaki üç boyutlu maketler ve pencerelerle, sahne arkasını keşfedin. Dinara Mirtalipova'nin hazırlayıp İş Bankası Kültür Yayınları tarafından sunulan Güzel ve Çirkin 3 Boyutlu Masal kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. 5.60 TL. Masal kahramanları, geçmişten günümüze üç boyutlu gözlüklerle göz kırpıyor. Üç boyutlu masalların dünyasına girecek, masal kahramanlarıyla birlikte maceradan maceraya koşacaksınız. 10 TL. Masal kahramanları, geçmişten günümüze üç boyutlu gözlüklerle göz kırpıyor. Üç boyutlu masalların dünyasına girecek, masal kahramanlarıyla birlikte maceradan maceraya koşaca...