acem2019delhi.com

Bir Balina Kitabı

Responsive image
Balinalar, insanlık tarihi boyunca kutsal kitaplardan romanlara kadar pek çok farklı kaynakta karşımıza çıktı. Fakat balinaları gerçekten tanıyor muyuz? Ne yerler, nerede yaşarlar, kaç tür balina vardır, biliyor muyuz?Sayısız efsaneye ilham veren ve dünya edebiyat tarihinin en önemli figürlerinden biri olan bu gizemli hayvan hakkındaki her şeyi bu kitapta bulacaksınız. Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura “alternatif” bakış açısı sunuyor. Yediden yetmişe herkesin ilgisini okyanusların bu dev canlısına çekmeye çalışan kitap, balinalar hakkındaki söylenceleri ortadan kaldırarak onların yaşam biçimine ve davranışlarına odaklanıyor. Tıpkı gerçek doğa bilimcilerinin yaptığı gibi, işin özüne inerek gerçekleri aktarıyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-12-11
DOSYA BOYUTU:
9,67
ISBN:
6056877209
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Andrea Antinori
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Balina Kitabı PDF

Bir Balina Kitabı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Andrea Antinori. Okuyabilirsin Bir Balina Kitabı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...zimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura "alternatif" bakış açısı sunuyor ... Bir Balina Kitabı Andrea Antinori ... . Yediden yetmişe herkesin ilgisini okyanusların bu dev canlısına... "Pequod adlı bir balina gemisinin son yolculuğunu, balinaların nasıl avlandıklarını, geminin sonunda Arkalarında, kıyamet gününün kara bir meleği, bir kürsünün üstüne açılmış kitabı yumrukluyordu. Andrea Antinori. Balinalar, insanlık tarihi boyunca kutsal kitaplardan romanlara kadar pek çok farklı kaynakta karşım ... Bir Balina Kitabı - Andrea Antinori | kitapyurdu.com ... . Balinalar, insanlık tarihi boyunca kutsal kitaplardan romanlara kadar pek çok farklı kaynakta karşımıza çıktı. Fakat balinaları gerçekten tanıyor muyuz? Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura "alternatif" bakış açısı sunuyor. Yediden yetmişe herkesin ilgisini okyanusların bu dev canlısına... Bir Balina Kitabı kitabının ücretsiz pdf'ini indirebilirsiniz. Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura "alternatif" bakış açısı sunuyor. Ne yerler, nerede yaşarlar, kaç tür balina vardır, biliyor muyuz? Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura alternatif bakış açısı sunuyor. Fakat balinaları gerçekten tanıyor muyuz? Ne yerler, nerede yaşarlar, kaç tür balina vardır, biliyor muyuz? Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir... Balinalar, insanlık tarihi boyunca kutsal kitaplardan romanlara kadar pek çok farklı kaynakta karşımıza çıktı. Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla... Bu derinliği, bu gerçek anlamı sezmeyenler ise, balina avıyla ilgili, heyecanlı bir öykü olarak, gene de Moby Dick'in pekâlâ keyfini çıkarabilirler." Denizcilikle ilgili el kitabi niteliğinde bir kitap olmuş sanki. Tamamı tek renkli, kara kalem çizimlerden oluşan Bir Balina Kitabı, bilimsel bir yaklaşımla okura "alternatif" bakış açısı sunuyor. Yediden yetmişe herkesin ilgisini okyanusların bu dev canlısına......