acem2019delhi.com

Ergenekon'un Şifreleri

Responsive image
17 Mayıs günü Danıştay hâkimi Mustafa Yücel Özbilgin makamında güpegündüz, arkadaşlarının gözü önünde öldürülür, mesai arkadaşları yaralanır. Danıştay’daki kameralar, x-ray cihazları bozuktur, çalışmaz. Katilin yakalanmaması için her tedbir alınmıştır fakat polis katili enseler. Düğmeye basılmış, hükümeti alaşağı edecek bir süreç başlatılmıştır. Hâkimin cenaze töreninde katil hükümet sloganları atılır, bakanlar yuhalanır.Ümraniye’de bir gecekondunun çatısında 27 el bombası bulunur. Sonraki günlerde peş peşe cinayetler işlenir. Trabzon’da Rahip Santoro, İstanbul’da gazeteci Hrant Dink, Malatya’da Tilmann Geske, Necati Aydın ve Uğur Yüksel öldürülür. Malatya’da mahkemeye yağan ihbar mektupları, Zirve Yayınevi cinayetinin, jandarma bölüğünde organize edildiği ve azmettirenlerin Albay Mehmet Ülger ve Binbaşı Haydar Yeşil olduğunu ifşa eder. Albay Mehmet Ülger, Binbaşı Haydar Yeşil, Orgeneral Hasan Iğsız, Orgeneral Şener Eruygur, Orgeneral Hurşit Tolon, Tuğgeneral Veli Küçük, Yüzbaşı Muzaffer Tekin içeri atılır. Ülkede kaos çıkarıp darbe yapmak isteyen Ergenekon örgütü üyeleri seri cinayetlerin sanığı olarak tutuklanır...Türkiye tarihinin en karanlık cinayetlerini işleyen örgütün deşifresi. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Kaos üreterek darbe yapmak isteyen örgütün işlediği cinayetlerin esrarengiz ve nefes kesen hikâyesi… “Derin Çete Serisi”nin 5. kitabında yazar, faili meçhul ve malum cinayetlerin sır perdesini anlatıyor.
YAYIN TARİHİ:
2012-12-31
DOSYA BOYUTU:
4,71
ISBN:
6051312675
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ali Erkan Kavaklı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ergenekon'un Şifreleri PDF

Ergenekon'un Şifreleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ali Erkan Kavaklı. Okuyabilirsin Ergenekon'un Şifreleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...de kaos çıkarıp darbe yapmak isteyen Ergenekon örgütü üyeleri seri cinayetlerin sanığı olarak tutuklanır ... Ergenekon'un Şifreleri %20 İndirimli Ali Erkan Kavaklı ... ...Türkiye tarihinin en karanlık... 15 Ağustos Cuma günü Hüseyin, Ergenekon'un silah depolarından birini tespit etti. ERGENEKONUN ŞİFRELERİ Ali Erkan Kavaklı En yeni Ergenekon'un Şifreleri kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Ergenekon'un Şifreleri. Her şey. Ergenekon'un şifreleri Amerika'da. Dev-Yol'un lideri Oğuzhan Müftüoğlu, r ... Ergenekon'un Şifreleri ... . Ergenekon'un Şifreleri. Her şey. Ergenekon'un şifreleri Amerika'da. Dev-Yol'un lideri Oğuzhan Müftüoğlu, referanduma "evet" diyen "eski solculara" sert çıktı. Ülkede kaos çıkarıp darbe yapmak isteyen Ergenekon örgütü üyeleri seri cinayetlerin sanığı olarak tutuklanır...Türkiye tarihinin en karanlık cinayetlerini işleyen örgütün deşifresi. Ergenekon ana davasında gizli tanık Poyraz, Ergenekon'un infaz emrini nasıl verdiğini gözler önüne seren idialarda bulundu. Ergenekonun Şifreleri, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 16 TL indirimli fiyatla. Ürün Adı: Ergenekonun Şifreleri. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Fiyat. Ergenekon'un şifreleri. Ali Erkan Kavaklı. Satıcı. 6,25 TL. Sepete Ekle. Ergenekon'un Şifreleri. Ali Erkan Kavaklı. Satıcı. Serisinin beşinci kitabı güncelin odağındaki Ergenekon soruşturmasına da sebep olan konuları içeren, işleyen "Ergenekon'un Şifreleri" oldu.Roman, bir dizi konuyu roman formatında gerçeklerden... Ergenekon un ...