acem2019delhi.com

Son İlmek

Responsive image
Bir anne ve kızı acılarla dolu geçmişini unutmak için İrlanda’nın batı sahillerinde bir adaya yerleşirler.Ve bu sahildeki balıkçıların el emeği, göz nuru ile örülen kazaklarının hepsinin bir hikâyesi vardır.Her biri eşsizdir. Yaşanılan bütün mutluluklar ve hüzünler ilmek ilmek kazaklara işlenmiştir.Yaşananları unutmadan affetmeyi öğrenmek ve kıyıya sağ salim ulaşmak ise yalnızca rüzgâra karşı başları dik bir şekilde yürümeleriyle mümkündü.Ve yaşanan olaylar geçmişi harekete geçirmeye başlamıştır.Acaba sevgi dolu gözler sana baktığında onları fark edecek misin yoksa yalnızca geçmişin tozlarını mı göreceksin?Okyanus esintisi, gün ağarmadan kalkmayı tercih edenlere tuzlu sırlar fısıldıyordu.Kalbinin sesi kulaklarında öylesine yankılanıyordu ki konuşurken bağırmaktan korkmuştu.
YAYIN TARİHİ:
2016-01-25
DOSYA BOYUTU:
11,65
ISBN:
6053849124
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nicole R. Dickson
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Son İlmek PDF

Son İlmek harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nicole R. Dickson. Okuyabilirsin Son İlmek sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...esinde dolaşırken ilgimi çeken bir kitap Nicole R ... SON İLMEK Kitabı ... .Dickson Son İlmek. Her biri eşsizdir. Yaşanılan bütün mutluluklar ve hüzünler ilmek ilmek kazaklara işlenmiştir. Son İlmek - Nicole R. Dickson. Bir anne ve kızı acılarla dolu geçmişini unutmak için İrlanda'nın batı Her biri eşsizdir. Yaşanılan bütün mutluluklar ve hüzünler ilmek ilmek kazaklara işlenmiştir. Nicole R. Dickson. Bir anne ve kızı acılarla dolu geçmişini unut ... Son İlmek - Nicole R. Dickson | kitapyurdu.com ... . Bir anne ve kızı acılarla dolu geçmişini unutmak için İrlanda'nın batı sahillerinde bir adaya yerleşirler. Ve bu sahildeki balıkçıların el emeği... Ve bu sahildeki balıkçıların el emeği göz nuru ile örülen kazaklarının hepsinin bir hikâyesi vardır. Her biri eşsizdir. Yaşanılan bütün mutluluklar ve hüzünler ilmek ilmek kazaklara işlenmiştir. SON İLMEK -Nicole R. Dickson. 8 Aralık 2016velirem KİTAP Yorum yapın. Nitekim oluyor da, öyle sürpriz felan yok, şaşırtıcı son da yok, ama o zamana kada...